• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Alex

Administrator
Înscris
8 Dec 2012
Mesaje
3.226
Scor reacție
95
In incercarea de a aduna aici discutiile mai mult sau mai putin off-topic :))
 
Floricica e plecata si Iepurila nu-i in Zona.Syl e intelectual citind \"valurile Dunarii\" si Emil cred ca rasneste niste informatii despre Vrancea ca sa le puna pe site-ul lui.Restul sunt in vacanta:harhar:
Numai Dodo e la datorie:harhar::))
 
:)) Dodo, ia si analizeaza seismograma pe care tocmai am pus-o eu pe forum :))
 
Pai ce eu sunt Pietricica?
Sorin sa traduca ce si cum ca el intelege ceva din hieroglifele alea:ack:
O sa ne fure poza daca nu pui pe ea adresa de site si o sa zica ca e a lor:crybaby:
 
A si venit spionul galbenush sa vada seismograma:harhar:
 
Vezi ce baiat bun e Alex?Scormoneste peste tot ca sa ne aduca poze si informatii noi:angel:
 
Sa-mi tineti pumnii ca ma duc la stomatolog :)):)):12::10::12::)):))
 
Pai da, eu plec sa vad stirile in vecini.:))
 
Bafta..desi cred ca e cam tardiv :)) Mie mi-a scos odata o masea pe viu :10::)) Si cred ca nici Dodo nu s-ar da in laturi de la asa ceva. Ce zici, Dodo draga, cum ai suporta o extractie pe viu ??? :12::)):12::))
 
Am patit eu si mai rau si nu am murit.:))
Nu scapati voi de mine asa de usor:ack:
 
Brrr, si mie imi este groaza de dentist.
 
:)):crybaby::))
EMSC nu merge, INCERC nu merge,INFP a lui Emil nu merge, cablu tv nu merge, RDS nu merge, :))
Asta e sabotaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:))
 
Dupa ce ca toata lumea ma saboteaza si nu imi merg link-uri era sa fac atac de inima.
Sorinellllllllllllllllllllllllll unde esti? Dormi?
Vreti sa ma omorati si sa scapati de mine? Cum va imaginati ca am reactionat cand am vazut Dodo si EarthQuake pe forum?:))
Am crezut ca vad crucis:ack:
 
Mie nu mi-e frica, sic...:)):harhar::)):harhar: :)) :10: :12:
Cu singura observatie ca nu imi place zgomotul frezei, parca ma zgarie pe creier cand incepe sa imi rada cu unealta...Dar frica nu mie-, spre deosebire de Dodo...:)):harhar:
 
Dupa ce ca toata lumea ma saboteaza si nu imi merg link-uri era sa fac atac de inima.
Sorinellllllllllllllllllllllllll unde esti? Dormi?

Lumea mai doarme noaptea, Dodo, ca e obosita...:)) Nu sta noaptea ca bezmetica fiindca se scoala de dimineata sa mearga la servici :)) Tu nu dormi noaptea ? :)):10: :))
 
Da ce sunt eu ,gaina ?sa plec la culcare la ora 20:ack:?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus