• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Dodo, eu merg la culcare in jur de 11, pt ca dimineata tb. s ama scol la 6 jumate sa plec la munca. Asta-i programul meu, ce vrei si tu acum. Nu te otzara asa...:)):harhar::))
 
:whistling:La 6.30 abia se trezeste soarele:harhar:
Dodo doarme la orele alea matinale:hypocrite:
 
Draga Dodo, nu uita totusi un lucru : CINE SE SCOALA DE DIMINEATA DEPARTE AJUNGE! :)) :)) :)) :10: :)):harhar:
 
Dodo e seismologul de serviciu:harhar:
Ba s-avem pardon, Dodo, seismologu\' de serviciu e Emil. Nu fii uzurpatoare, draga Dodo...:)):harhar::)):harhar::))
 
Biner, bine Dodo e seismologul de planton:harhar:
 
Fiindca in acest week-end voi trage chiului de aici (spre satisfactia lui Dodo :))), urez de pe acum tuturor celor ce se stiu a purta nume de flori toate cele bune si o sarbatoare a Floriilor pe cinste...:)) Iar pentru cei de religie catolica, un Paste fericit!
Pa la toata lumea ...:)):)):12::10::12::12::12:
 
:)):crybaby::))
EMSC nu merge, INCERC nu merge,INFP a lui Emil nu merge, cablu tv nu merge, RDS nu merge, :))
Asta e sabotaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:12:
un singur lucru am de zis: Er De Esh ??? FITI BAH SERIOSHI !!! :)):harhar::10::harhar:
 
:ack:Daca vine cutremurul in Vrancea si Sorin nu e? Noi cu cine ne ciorovaim aici?:))
 
Suntem invadati pe www.gfxworld.info:harhar:
Toti trimit felicitari cred:harhar:
 
Ca sa nu ne arunce Alex direct in Vrancea mai bine comentam aici.
Educatia pleaca si din familie.Am intalnit multe persoane care tipa si intra in panica, ca si cum asa ar putea opri seismul.
Desi am simtit cateva seisme maricele spus eu ca am actionat logic si fara sa imi pierd timpul tipand.
Stiam exact ce trebuie sa fac si m-am asezat sub grinda(tocul usii) asteptand sa se termine.Pe scari nu am cum sa fug atata timp cat stiu ca se pot rupe.Sincer nu stiu cum as reactiona daca ar incepe sa crape peretii....
Sper sa nu vad asa ceva si sper sa nu i se intample nimanui asta.
 
Hello-hello ! :)) Iaca-am revenit ! Pai tu ce credeai, Dodo, c-ai scapat ? Stii doar ca eu sunt ca scaiul, stii ce se spune, se agata ca scaiul...:)):))
Wow, trafic greu in week-endul asta. V-ati facut de cap in lipsa mea...:))
 
Ai facut poze? Dodo vrea sa vada poze cu ce ai vazut la muzeu!!!!:))
Hai scoate de la naftalina cateva si poti sa le pui pe gfxworld ,sectiunea fotografii.:))
Dodo nu e capul rautatilor:crybaby:
 
Cine face tornada subacvatica?
La Dodo nu va ganditi? Aveti impresia ca e omul din Atlantis? :))
 
M-am conformat:harhar:
Tot esti un somnoros sportiv, indiferent cat protestezi:harhar:
 
Pe bune, chiar imi place seara sa fac ceva miscare, flotari, alte exercitii. Ma deconecteaza dupa o zi obositoare la servici :ack::harhar: Stii ce bine ma simt dupa ce fac macar o jumatate de ora de gimnastica seara ? Dorm ca un pui de gaina, nu altceva :harhar::harhar: Adorm cum pun capul pe perna. Cam pe la 11 asa, dupa ce mai butonez telecomanda intre Discovery Ch, National Geogr...:51::35::32::10: Sau ceva lectura. Uneori mai ies si pe la teatru cu prietena, de pilda acum 2 seri am fost la National la o piesa cu Ion Lucian in rol principal. Remarcabil omul asta, intotdeauna l-am simpatizat. De fapt, ce vroiam eu sa subliniez cu toate astea e ca prefer sa evit cat pot stirile alea nenorocite cu crime, violuri si dezastre cu care ne \"delecteaza\" televiziunile seara de seara, sau filmele de duzina. De ce sa ma stressez degeaba, cand pot sa ma relaxez ?? :36:
 
:biggrin:Esti o bijuterie de pui:wink:
Acum inteleg eu de ce \"te iubeste\" pietricica:hypocrite:
Nu gaseste asa des un admirator exemplar ca tine:smile:
 
Multzam de compliment :ack: Sunt magulit :harhar::harhar::36::32::35: O sa ma duc la masa acum sa imi iau dejunul (cu desert cu tot), pe urma o sa va povestesc mai tarziu (in alt topic) despre acel seminar din 4 martie 2004, deschis pt public, la Casa de cultura a studentilor, cu participarea si a reprezentantilor INFP (directorul lor stiintific, Radulian, a sustinut o prezentare foarte interesanta, cu aspecte stiintifice da rin limbaj accesibil pt oricine, ca doar de aia era seminar public :10::32:
 
Pofta buna:biggrin:
Sa papi tot ca sa te faci mare:hypocrite:
Asteptam noi povesti despre seisme:angel:
 
Pofta buna:biggrin:
Sa papi tot ca sa te faci mare:hypocrite:
Asteptam noi povesti despre seisme:angel:
Multzam...Numai ca mare sunt, am 29 si merg pe 30 :ack::harhar::32::36:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus