• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat online!

Pentru toate doamnele si domnisoarele de pe forum:

greeting_0487645001203614115_1.jpg


Sa aveti o primavara frumoasa,voioasa si senina! :*:*:*
 
Obisnuim azi sa impartim cu vinul adecvat!
 
La multi ani Florinelor, Florinilor si tututor celor care mai au flori in nume!
 
Au venit copii de la Bucuresti, asa ca am postat in avans, pana luni voi intra mai rar!
Si va urez Sarbatori Fericite, Duminica vrem sa iesim la iarba verde, un gratar cu finii!
 
Va doresc un Paste fericit si linistit!

felicitari-pasti-8.jpg
 
Sarbatori fericite, tuturor si fie ca Lumina Invierii sa va aduca pace in sufletele voastre si ale familiilor voastre si in casele tuturor!

2a5cheg.jpg
 
Dragilor, saptamana viitoare voi fi plecat din tara, voi mai aparea online doar seara, cand voi putea. Vedeti sa nu va puna sfantu sisoie sa va dati huta fara mine :p :D...ca ma supar. :devil::devil::death::death::mad::mad::102:
 
De maine dimineata pana in vineri voi fi plecat la Lisabona, la o conferinta la care trebuie sa prezint o lucrare, ca poster. Revin in tara sambata dimineata. Probabil ca o sa mai apar online, dar doar seara, pentru putin timp. Decalajul orar este de 2 ore intre Bucuresti si Lisabona. Cum spuneam, aveti grija sa nu care cumva sa va dati huta in lipsa mea :p :p :d:d:102::mad::mad::death::death:, ca...fac urat! :p
Nu e o noutate Lisabona pentru mine, am fost si anul trecut in iunie, intre 11-13 iunie. Un oras frumos, intr-adevar. Are si un trecut seismic notabil, nu-i asa, marele cutremur din 1755.
 
Back
Sus