• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat online!

Multumesc DG. Evident, o sa fac poze dar nu stiu daca pot pune cate ceva pana ma intorc. Am un program pe care trebuie sa il respect, nu sunt singur, e si seful cu mine, asta e.
 
Drum bun si mare grija sa nu te dai uta pe acolo fara noi.
 
Vezi ca pe acolo sunt batute moldovenesti, de alea la care nu reusesti sa mai tii ritmul.
 
Multumesc mult, Marcela. Nu am emotii la prezentare, sunt obisnuit cu conferintele, doar am tot prezentat lucrari din 2008 incoace, si cand le aveam de facut pentru teza, si dupa teza, deja as zice ca ma distrez la conferinte. Mai discut si eu cu oamenii de specialitate pe topicul meu de cercetare, vad ce zic despre metoda propusa, chestii. Sigur ca si partea sociala conteaza, plus ca, da, mi-a placut ce am vazut in Lisabona anul trecut in iunie, revin cu placere in acest oras.
 
Drum bun, succes la conferinta, distractie placuta si fara hute de alea "tipice" pentru potentialul zonei... ;)
 
Multumesc. Nu sunt chiar asa de dese totusi pe acolo. Cel putin nu la marimea celui din 1755.
 
Salutari de pe aeroport la Otopeni aici. Gata formalitatile, asteptam imbarcarea. Sculare cu noaptea-n cap, hmmm, la 2 si 20 eram in picioare. O sa mai dorm in avion, fireste, sunt obisnuit. Si intoarcerea va fi la o ora mai exotica asa, sambata dimineata. Ok, gata deocamdata. Sa nu va dati huta :p
 
Am ajuns cu bine, dar camera de la hotel a devenit disponibila dupa ora 2, asa ca am lasat bagajele si am plecat in plimbare, am vizitat muzeul Oceanario, am facut deja o multime de poze pe aici. Am recunoscut multe locuri, doar am fost si anul trecut in Lisabona.
 
Am fost sa facem de azi si inregistrarea ca participanti la conferinta; conferinta va incepe de fapt maine pe la pranz.
Apropos, stau la etajul 9 intr-un hotel de 10 etaje. :D
 
Sper ca ati observat postarile in avans, de luni ma internez la Bucuresti trei zile pentru controlul periodic.
Insa am observat ca in doi ani am fost internat de atatea ori si nu zic sa fi venit cineva la spital, dar macar un telefon sa fi dat ca sprijin moral.
Sa nu spuneti ce nu-mi stiti numarul de telefon mobil sau nu-l puteti afla!
 
Bine v-am regasit, am revenit acasa la Buzau!
Toate bune la controlul periodic, mai ma prezint peste 6 luni!:))
Multumesc foarte mult pentru suportul moral si telefoane ( se stiu ei cine...)!
:8:
 
Bine ai revenit si asteptam aceleasi vesti bune si mai departe. :)
 
De vineri 17 iulie si pana pe 7 august inclusiv: concediu de odihnaaa! :D In sfarsit! :16::16::16:

t0206.gif
t0206.gif
t0206.gif
t0206.gif
 
Noi am facut 50 de ani de la liceu, astept 50 ani de la facultate!
 
La multi si frumosi ani, Marya! Sanatate, noroc si impliniri frumoase!
 
Back
Sus