• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat online!

AX, in Panoul utilizatorului, in stanga mijloc, la Profilul tau, selectezi optiunea Modifica semnatura.
 
Pentru discutii privind noul forum, intrebari, nelamuriri, vedeti topicul de aici:

Noul forum
 
Mersi, puteam sa jur ca atunci cand m-am uitat eu, nu era optiunea. Nu afiseaza cum trebuie deocamdata dar sunt convins ca o sa se rezolve.
 
Eu inchid aici, pentru azi e destul :D Noapte buna si linistita la toata lumea. :ph34r::ph34r::25:
 
Si aici la fel, ma retrag in culcus, Noapte buna la toti . :109:
 
neata,
inca ma mai joc cu temele.... e greu de ales :)


de exemplu, imi place tema Zink insa fontul arata cam ciudat. pagina se intinde corect , pe tot ecranul , chiar daca e un nesimtit de 27".
 
Gata! M-am logat si eu!


Am si votat azi!
 
Urez tuturor cutremurofanilor un Craciun fericit cu bucurie, liniste si sanatate ! S-auzim de bine...

Vezi atașament 4
 

Atașamente

  • scenete_craciun_mos_craciun.JPG
    scenete_craciun_mos_craciun.JPG
    179 KB · Vizualizări: 58
Maine ma duc si eu la munte, pentru o zi, la Predeal. Iar duminica ajung si in Brasov, cu intentia de a urca in Poiana. Macar atat sa mai schimb si eu aerul... Asa ca nu voi fi online decat seara mai tarziu.
 
Stiti unde voi petrece eu revelionul ?? La etajul 13 ...:)) He, he, o sa fie plin de hutza de la tzopaieli...:d :16: Revelion cu vedere panoramica, de la inaltime :D
 
Ce inseamna o poza bine trucata!
Ma recunoasteti pe coperta lui Vogue?
Vezi atașament 2
 

Atașamente

  • Trucaj.jpg
    Trucaj.jpg
    66 KB · Vizualizări: 35
Succes maxim GX la prezentarea de pe 18. Pacat ca nu pot ajunge si eu, asta e situatia. Daca auzi ceva de un stream live pe net pentru conferinta sa ne anunti si pe noi.
 
Back
Sus