• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Intalnire forumisti

GeoX1

Administrator
Înscris
8 Dec 2012
Mesaje
27.321
Scor reacție
4
Sambata, 14 aprilie, e planuita o intalnire a forumistilor de aici si de \"dincolo\" (gfxworld). :whistling::hypocrite: Detalii, aici:
http://www.gfxworld.info/forum/showthread.php?tid=1137&page=4
:unsure::hypocrite::unsure:
Ar fi dragut daca ar veni cat mai multi. :wink: In principiu, ar fi sa ne adunam in jurul orelor 13:30-14:00 pana vin oamenii...Si apoi vedem, mergem la o terasa, decidem atunci. Locul de adunare: intrarea in Herastrau din Piata Ch. de Gaulle (la Aviatorilor).
Spuneam ca m-ar bucura sa vina cat mai multi, si ditre cei de aici, si de \"dincolo\". Vaiana si Alty sunt deja oarecum experimentati (am facut o mica reuniune in ianuarie, cu promisiunea ca o sa o reluam in primavara). Primavara a venit, asa ca...:wink::biggrin:
EarthQuake, mare pacat ca nu prea ai drum prin Bucuresti. Mi-ar fi placut sa putem vorbi si face-to-face, sa dezbatem \"cestiunea arzatoare\" mai direct...:sad: In fine, eu plasez si aici anuntul, oricum. Sper ca reactiile sa fie pozitive. :wink:
 
:whistling::clapping::unsure::clapping::unsure::32::sad::17:
 
E bine ca e pusa intalnirea in weekend insa din pacate, nu cred ca pot veni.:unsure: Poate la urmatoarea intalnire, de la vara, deoarece am inteles ca sunt sezoniere intalnirile :whistling:.

Era sa uit... mersi frumos de invitatie Sorin, chiar daca nu o pot onora.
 
Hohoho ce faci Sorineeeeeeeee???? Salutare tuturor....
 
Wellcome si aici, Justy ! :whistling: Ia pune matalutza frumusel mana, mai bine zis ochisorii, si citeste aici despre cutremure. :unsure::harhar::unsure::harhar::sad: Hai, hai, ca acu\' izi zice baba Vrancioaia ceva bland pe la urechi...:wink::harhar:
 
Dragi forumisti,
Va supun atentiei urmatoarea chestiune. O intalnire intre cei de aici ar fi un lucru nice, si as propune sa discutam aici si sa stabilim o zi, o ora si un loc in care sa ne strangem. Sigur, se pune problema cum ne recunoastem, totusi unii dintre noi avem numerele de telefon, asa ca problema nu ar fi chiar insurmontabila, zic eu. Propuneri ? :hypocrite: :unsure: :unsure: :D
 
Ca element suplimentar de recunoastere (serios vorbesc), eu as putea veni cu o carticica despre cutremure, de exemplu lucrarea lui Enescu din 2000.
 
Old DG a spus:
Incerc sa ajung si eu!
Buei, 14 aprilie este luni, poate ati vrut sa ziceti 12 aprilie!:

Aia era cea de anul trecut...Atunci am fost vreo 5 impricinati :hypocrite:
Acum ideea e sa fie intr-un week-end, in curand. Ce ziceti, sambata sau duminica asta, e bine ?
 
Sambata nu pot. Duminica, la orice ora, pana pe la 16 pot sta.
Alegeti voi locatia. Preferabil, langa o gura de metrou, sa ne putem deplasa din tot Bucuresti-ul si nu numai :hypocrite:

Bogdan
 
Duminica dimineata, sa zicem in jur de 11-12 e bine ?
Iar locul, as zice la Universitate, la fantana de langa Arhitectura e bine ?
 
Ora e buna pentru mine. Dar nu stiu care e arhitectura sau fantana cu pricina... Mai multe detalii, pls....

Bogdan
 
Ok, deci ramane asa:

DUMINICA, 9 MARTIE, ORA 12 (aproximativ), LA FANTANA DIN FATA FACULTATII DE ARHITECTURA, UNIVERSITATE (pozitie ultra-centrala...:hypocrite: :unsure: :unsure:)
 
nu\'s in Bucuresti :D

Pacat :unsure: :unsure:
Data viitoare speram sa vii si tu. Vezi, asta e greu de gasit o data si o ora care sa fie convenabile pentru cat mai multi...:hypocrite:
 
Back
Sus