• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Intalnire forumisti

Deci duminica, in jurul orei 12, la fantana de la Arhitectura (langa Universitate).
Cei care veniti, daca sunteti interesati, o sa va pun pe CD niste materiale pe care le am de la Razvan si de la Alty, sunt prezentari de la niste simpozioane de anul trecut. Acum, dificultatea e ca nu stiu cati vor veni, in orice caz eu voi avea la mine cateva CDuri cu materialele respectivelor conferinte (pe teme de inginerie seismica, ...). Asta asa, ca stimulent...:hypocrite: :unsure: :unsure:
 
Eu voi veni cu 4-5 CDuri care vor contine prezentarile la cele 2 simpozioane (conferinte) din aprilie si octombrie 2007. Stimulent ! :hypocrite: :unsure: :unsure: :ack: :ack: :ack: :D
 
Well, eu inca nu pot nici sa confirm nici sa infirm pentru intalnire.
 
Ai nr. meu de telefon, pt orice eventualitate...:hypocrite: :unsure:
Alty s-ar putea sa treaca si el, am vb. la telefon, inca nu stie sigur. A ramas ca mai vb duminica dimineata...
 
Asadar, ne vedem duminica, in jurul orei 12...in fata la Arhitectura, langa Universitate (la fantana). Vremea se anunta buna, e in curs de incalzire, si se pare ca nu va ploua, va fi o zi superba de primavara...:hypocrite: :unsure: :unsure:
Eu voi aduce cu mine cateva CDuri cu niste materiale interesante. E vorba de prezentarile sustinute la cele 2 conferinte (simpozioane) de anul trecut, inclusiv ceva legat de constructii. Si vor mai fi si ceva surprize...:D :ack:
 
Eu vin. Nu stiu sigur daca imi iau si nevasta sau nu :hypocrite:

Bogdan
 
Ok. :D :unsure: :hypocrite:
Alty ar putea sa vina, poate nu chiar la 12...Si mai vedem. Oricum o sa mai facem si altadata, ar fi dragut asa...:unsure:
 
Ok. Data viitoare o vom planifica mai bine...:hypocrite:
 
Maine, in jurul orei 12, ne adunam in fata Arhitecturii, la fantana, langa Universitate, in plin centrul orasului ! :hypocrite: :unsure: :unsure:
 
Da, da, da...
Sa dam telefon sa puna bere la rece :hypocrite:

Bogdan
 
Ce telefon? Aruncati buzduganu\' cu mesaju\' bere rece pe el :hypocrite:
 
Astazi ne-am intalnit niste impricinati forumisti...:hypocrite: :ack: :smile: :ack: Ce e drept, mica intalnire a fost destul de intempestiv organizata, asa ca data viitoare o vom face mai detaliat, vom stabili ziua si ora care sa fie cat mai convenabile pentru cat mai multi. Pana una alta, lumea iese la berica, la cafenea, de regula mai spre seara, nu taman in miezul zilei, recunosc...:ack:
Oricum, am vorbit 3 ceasuri incheiate, v-am barfit pe toti...:unsure: :D :ack: E nice sa te mai si vezi la o berica, ceva...
Cum spuneam, data viitoare o vom pregati mai din timp, de preferinta ne vom aduna mai spre seara, asa...La urma urmei, sa ne gandim ca poate lumea doarme ceva mai mult in week-end, nu toti sunt la fel de matinali ca subsemnatu\' :unsure:
 
Ce-am barfit e secret...:hypocrite: :unsure: :unsure: :D :ack:
 
Il las pe Bogdan sa povesteasca mai departe...:hypocrite: :unsure: :unsure: :D
 
Imi pare rau ca nu am putut sa vin, dar in Aprilie sau Mai fac tot posibilul, nu ma supar ca m-ati barfit, asta inseamna ca traiesc pentru voi, ca daca treci de 60 de ani si nu te doare nimic, inseamna ca ai................murit!:hypocrite:
 
Back
Sus