• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Intalnire forumisti

Eu nu comentez nimic :hypocrite:
Si daca, nu as recunoaste nici picat cu ceara :unsure:...
Oricum, a iesit fain de tot... Abia astept urmatoarea iesire :unsure:

Bogdan
 
Imi pare rau ca nu au putut veni mai multi, dar sper ca data viitoare sa fim mai multi care sa ne adunam. Oricum, dupa cum spunea si Bogdan, a fost fain.
Alty, recunosc ca a fost cam intempestiva \"treaba\" :hypocrite: :unsure: :unsure: Data viitoare, prin aprilie sau mai, vedem cand, o anuntam mai din timp. O saptamana pana la 10 zile inainte, stabilim o data care sa fie, cat de cat, convergenta, si, ca ora, mai spre seara. Ce e drept, in timpul pranzului lumea mai e pe afara, prin parcuri, ceva...de regula, la berica la terasa/cafenea se iese mai spre seara, ce e drept...
Si eu abia astept sa ne vedem iar...si cu cat mai multi dintre cei de aici...:D :ack: :ack:
 
E, acum, niste barfe pasnice si nevinovate, la o berica pe terasa/la cafenea, dupa caz...:hypocrite: :unsure: :unsure: :D :ack: :ack:
 
Eu sunt mic si nevinovat, un ingeras...:hypocrite: :unsure: :unsure: :D :ack: :ack: :ack: :ack:
 
Ma gandesc ca urmatoarea noastra intalnire sa o facem undeva in a doua jumatate a lui aprilie. Unii sunt foarte prinsi acum, nu au timp sa se gandeasca la o perioada cand vor fi mai liberi, nu vreau sa ii pisez. Bogdan va termina cu examenul dupa 15 aprilie, cred, asa ca dupa acea data cred ca va fi foarte bine...:D Ne face si cinste cu o berica, ceva...:unsure: :hypocrite: :ack: De asemenea, de principiu, sa fie intr-o sambata, spre seara, sau in orice caz dupa ora 4. Unii dorm mai mult in week-end, la urma urmei lumea se mai odihneste...:unsure:
 
Pe 18 Aprilie vin in Bucuresti cu niste treburi!
Ce-ati zice de 19 Aprilie, sambata dupa pranz, la o locatie pe care sa o stabiliti voi?
 
In principiu, n-as avea nimic impotriva, si daca nu intervine ceva pe termen scurt, as veni. Dar sa vedem si altii ce zic, fiindca ar fi si mai dragut sa vina mai multi...Alex e super-full pana la inceputul lunii mai, asa ca nu stiu daca poate. Altii mai pleaca prin deplasari...:hypocrite: :biggrin:
Oricum, ca idee, e bine sa fie sambata mai spre dupa-amiaza, poate chiar dupa ora 4...
 
Pai hai sa incercam 19 aprilie. De principiu, eu pot, dar nu pot sti sigur pana atunci.

Bogdan
 
Daca intervine ceva neasteptat, anunt din timp...deocamdata as fi disponibil pt. 19 aprilie...:biggrin: :hypocrite:
 
Asadar, a ramas sa incercam sa ne intalnim din nou (cu unii) si pentru prima data (cu altii :hypocrite: :harhar: :harhar:) sambata, 19 aprilie, mai spre dupa-amiaza, asa...:biggrin: As sugera ora 4, si sa ne gandim la un loc de intalnire :harhar: Evident, daca intervine ceva pana atunci, voi anunta din timp...
 
Pai zi si tu cand poti...:hypocrite:
Sa incercam sa gasim o data care sa fie convenabila cat mai multor forumisti...:biggrin:
 
Putem schimba data, fixam alta zi, in mai, de pilda, nu e nici o problema...:hypocrite: :biggrin: :harhar: :harhar:
 
Nu ştiu. La toamnă? Serios acum, nu staţi după mine. Daţi-i înainte! Exersaţi la halbere, faceţi cunoştinţă unii cu alţii, nu-i bai că nu apar eu!
 
Eu speram sa fim mai multi. Macar vreo 4-5 acolo, cel putin...
Nu ca n-as veni daca vor confirma doar 2 persoane, Doamne-fereste, vin cu drag, nu e bai :harhar: Dar ar fi dragut sa facem si o intalnire cu participare mai maricica, hai, 4-5-6 cel putin...Nu ar fi rau...:hypocrite: :biggrin:
 
Păi eu sper să fie, că doar nu sunt numai eu pe forumul ăsta. Alţii ce păzesc? Şi tu normal că vii cu drag, doar ai informaţii de împărţit la popor. Nu eşti tu cutremurologul nostru de serviciu?
 
Pai tocmai din acest motiv e bine sa stabilim o data care sa fie convenabila si pentru care sa confirme (in principiu) cat mai multi...:hypocrite: :biggrin: :harhar:
 
Back
Sus