• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Pariuri seismice

pina miine seara la ora 23.47 un 4,2 in vrancea, 93km :)
 
eu zic asa, pana maine seara la ora 24, unu de 6 grade in aleutine :):)
 
se pare ca, pariul de azi nu imi va reusi, asa ca pariez pe o gaina ca, de azi de la ora 17 pana maine la ora 17:00 un cutremur de magnitudine intre 1 si 2 va lovi partea nordica a dobrogei
 
se pare ca, pariul de azi nu imi va reusi, asa ca pariez pe o gaina ca, de azi de la ora 17 pana maine la ora 17:00 un cutremur de magnitudine intre 1 si 2 va lovi partea nordica a dobrogei

cei joane? vrei sa aduni animalutze sa te anuntze la al mare?
di ce nu te bazezi pe galagia curcilor de pe chat?:27:
pa bune ca ne-am si demonstrat eficientza :30::)
 
Un seism de 4.7, la sud-est de Mangalia, cam tot pe unde a fost cel de luna asta. Pe la vreo 2 km adancime, asa, ca sa ma gadile un pic:whistling:
 
Un cutremur cu magnitudinea intre 4,5-5,0 in Vrancea sau in Marea Neagra, pana la sfarsitul saptamanii.
 
:30: Pariez si eu pe Vrancea, pina in data de 01.09.ac.c, ora 8 a.m., 5.2 - 5.7R sau unul mai mare, in urmatoarele 48 ore :).
 
Un cutremur cu magnitudinea intre 4,5-5,0 in Vrancea sau in Marea Neagra, pana la sfarsitul saptamanii.

Mi-ai luat vorba din gura :30: Dar ca sa nu zic ca tine , un seism in Marea Neagra, :) pana sambata, de cel putin 5.5 ml.
 
buey dadu dracii in pariele ashtia....
io crez ca istetzi muuult prea concentrati ca acidu si greshitzi fratie!
complet....
cutremur o sa fie da in turcia si maaaaaaaaaare si frumos in saptamana 31=5 sept vb lu unu.:30:
vrancea pe 9 sept o sa-si dea in petic...ma rog pe langa vrancea :)
va invit pe la sina sa luatzi pulsu de la jugurala!
 
Una bucata de 4-5, vineri 18:00-duminica 22:00, WE acesta!

.... si inca 1 pariu: diseara iar cresc in mod halucinant vibratiile de tip boso!!! Eventual, schimba si semaforu\'

:12:
 
\'luck7337\' pid=\'28184\' dateline=\'1253278446\' a spus:
Una bucata de 4-5, vineri 18:00-duminica 22:00, WE acesta!

.... si inca 1 pariu: diseara iar cresc in mod halucinant vibratiile de tip boso!!! Eventual, schimba si semaforu\'

=))

SI asta a fost eronat! :12: :12:
 
buey si io greshiiiiiiii in mod total!!! =))
da perseverezzz :12:
gata bre cu linistea io prevaz un roi de cotremore pe vranciuca noastra ca fiind ea, are fuste si ashtia fac fil fil fil....
si io zic ashe de alegeri sa fie ca ce draq! numa la politichie nutzi vine sa mai stai..cu cin sa votezi....poa ne da doamne doamne topic de discutzii si le ia perinile de sub 3 literele lu to(n)tzi candidatzii ashtia de se dau rotunzi. :12:
 
deci zi mai exact ce prevezi: roi de cutremure in zi de alegeri? :12: o magnitudine, adancime, ceva? :12:
 
buey si io greshiiiiiiii in mod total!!! =))
da perseverezzz :12:
gata bre cu linistea io prevaz un roi de cotremore pe vranciuca noastra ca fiind ea, are fuste si ashtia fac fil fil fil....
si io zic ashe de alegeri sa fie ca ce draq! numa la politichie nutzi vine sa mai stai..cu cin sa votezi....poa ne da doamne doamne topic de discutzii si le ia perinile de sub 3 literele lu to(n)tzi candidatzii ashtia de se dau rotunzi. :12:

Cris, poti fi un pic mai clara...am dificultati in a intelege ceea ce scrii. Nu toata lumea foloseste limbajul de pe mess... Multumesc mult.
 
buey si io greshiiiiiiii in mod total!!! =))
da perseverezzz :12:
gata bre cu linistea io prevaz un roi de cotremore pe vranciuca noastra ca fiind ea, are fuste si ashtia fac fil fil fil....
si io zic ashe de alegeri sa fie ca ce draq! numa la politichie nutzi vine sa mai stai..cu cin sa votezi....poa ne da doamne doamne topic de discutzii si le ia perinile de sub 3 literele lu to(n)tzi candidatzii ashtia de se dau rotunzi. :12:

Ai cont la boso? Daca nu, fa.. Acolo toti sunt ... scriu ca tine!

=))
 
\'cris\' pid=\'28292\' dateline=\'1253530694\' a spus:
buey si io greshiiiiiiii in mod total!!! :29:
da perseverezzz :12:
gata bre cu linistea io prevaz un roi de cotremore pe vranciuca noastra ca fiind ea, are fuste si ashtia fac fil fil fil....
si io zic ashe de alegeri sa fie ca ce draq! numa la politichie nutzi vine sa mai stai..cu cin sa votezi....poa ne da doamne doamne topic de discutzii si le ia perinile de sub 3 literele lu to(n)tzi candidatzii ashtia de se dau rotunzi. :12:

Ai cont la boso? Daca nu, fa.. Acolo toti sunt ... scriu ca tine!

=))

cine pm e boso? distratu? io bane repetate pi viatza!
cititzi cu voce tare literele ca nui mess, ie lb rom da cu diacritice traduse =))
deci>
roi, intre 4 si cum o da doamne doamne, adancinea 110 la 140! zona de la ramnicu sarat pin la nereju. perioada inca nu apare! sper sa fie cel mai devreme dupe ce se inchide inscrierea pan cel mult ziua de alegeri...ma gandesc daca io lua la scuturat vrancioaia pe politicienii ashtia, s-o trezi vreunu sau fug ca potarnichele?
 
Back
Sus