• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Pariuri seismice

:crybaby: i-am furat numai ”parrrrticolele”, am si eu borcan :clapping:
 
Latra cainii si gainile sunt agitate...
O veni cotremoru\' sau e vulpea la cotetz?

Stai linistit, e din cauza caniculei :crybaby: Eu oricum zic ca o sa fie unul, in urmatoarele 3 zile ,de cel putin 3 grade.
 
:crybaby: pe vremea aia nu era canicula
alta era pricina cotcodacelii
 
:clapping: pe vremea aia nu era canicula
alta era pricina cotcodacelii

Da, asa-i.....ai dreptate, am gresit eu postarea, se mai intampla....:crybaby:
 
Se accepta si pariuri seismice pentru alte zone seismice, dar care pot influenta si Vrancea ? :crybaby:
 
EarthQuake darling, baga din top ca precum mama natura!
Ia sa vedem, unde mai lovesti?? :crybaby:
ca doar n-ai patent numa romanesc...:clapping:=)):ack:
 
Aproape ca mi-a iesit pariul, :crybaby: Eu am zis de 3 ...a iesit de 2,9 :clapping:
 
Eu as baga unul care sa se simta saptamana asta. Prea se misca toate...
 
Pariu: un nou cutremur in Vrancea, la o adancime de cel putin 130 km, cu o magnitudine mai mare de 4,5 (ML > 4,5), in urmatoarele 3-4 zile.
 
Cred ca un cutremur in jur de 5,0 e posibil, dar ramane de vazut la ce adancime.
 
Sa imi incerc si e norocul inca odata. S-ar putea sa fie unul ,saptamana aceasta, intre 5 si 6 Mb la 130 Km.
 
breeeeeee liniste....
sub 4...si poa sa fie mai rau can andamane...
ramane in picioare augustuu. si adincul sughitz de 7x:D
 
Se accepta si pariuri seismice pentru alte zone seismice, dar care pot influenta si Vrancea ? :crybaby:
se accepta orice, chiar si pt tonga si aleutine :clapping:
 
Eu zic ca o sa fie in Vanuatu unul de 5 pana la sfarsitul anului. Se accepta? :crybaby:
 
Eu zic ca o sa fie in Vanuatu unul de 5 pana la sfarsitul anului. Se accepta? :crybaby:

Clar :clapping: Dar sunt curios cine o sa parieze impotriva :ack:
 
\'Wlad\' pid=\'25408\' dateline=\'1248786428\' a spus:
Eu zic ca o sa fie in Vanuatu unul de 5 pana la sfarsitul anului. Se accepta? :clapping:

Clar :ack: Dar sunt curios cine o sa parieze impotriva :ack:

eee eu nu vroiam sa parieze nimeni impotriva, era doar un pariu cu mine, un prim pas pentru a-mi atrage fani si pentru a-mi deschide un blog cu predictii si viziuni care se vor rafina pe parcurs... presimt eu :ack: :crybaby:
 
Corect...
Pacat ca ioanistrate.ro este deja luat :crybaby: dar cred ca merge wlad_ot_hancu.ro :clapping:
 
\'Wlad\' pid=\'25408\' dateline=\'1248786428\' a spus:
Eu zic ca o sa fie in Vanuatu unul de 5 pana la sfarsitul anului. Se accepta? :crybaby:

Clar :clapping: Dar sunt curios cine o sa parieze impotriva :ack:

Eu pariez impotriva. Nu va fi nici unul de fix 5 pana la sfarsitul anului in Vanuatu.
 
Back
Sus