• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Primul salut

Ciresara

New member
Înscris
26 Oct 2006
Mesaje
22
Scor reacție
0
Un prim salut tuturor de pe acest forum si multumiri initiatorilor acestui sit.

o ciresara
 
:biggrin:O sa fim cu totii niste \"ciresari\" zguduitori:harhar:
Poate fac un film cu noi:whistling:
Alex e pe post de sef si noi restul il urmam in sir indian:hypocrite:
Dodo incheie plutonul cu felinarul:hypocrite:
Bun venit printre noi si te asteptam si dincolo cand ai timp(www.gfxworld.info) Vei recunoaste echipa de asalt:tongue:
 
:crybaby:Am uitat sa iti spun bun venit inainte de toate si o sa primesc perdaf de la sefi:crybaby:
BUN SOSIT:clapping:
 
Multumesc de primire, Dodo!:harhar:

Eu o sa fiu mai mult pe post de Dan (ciresarul),
 
Sorinsov e maestru\' de ceremonii dimineata si eu sunt tura de noapte:harhar:
Cum apare cum trece in revista tot:32:
Eu sunt mai mult pentru impresia artistica:32:
 
O impresie placuta !

Nici nu ma asteptam sa mi se ureze at
 
Alex trece si el tot timpul prin zona dar acum are niste probleme cu instalari si modifocari prin computer. Chiar daca nu suntem pentru moment venim zilnic in control:32:
 
De fapt ce informatii te intereseaza? S-a scris foarte mult si ai nevoie de timp ca sa gasesti tot.
Ai posibilitatea sa dai cu search.
In mare cred ca au fost acoperite cam toate subiectele legate de seism si sunt foarte multe informatii utile.
 
Bine ai venit!
herllo.gif

Ah, ce amintiri frumoase... Ciresarii :harhar:
 
Sunt convinsa ca voi gasi o sumedenie de informatii, totul este sa am rabdare...

Multumesc oricum de a ma fi
 
Multumesc de urare, Raluca ! :harhar:

Da, ciresarii, bunii mei amici din adolescenta si de
mai t
 
Adevarul este ca a fost un serial frumos. Era plin de peripetii si foarte educativ.
 
Am citit si eu cartile dar filmul l-am vazut cand eram mica.
Nu stiu sa existe pe video dar filmul(care nu e la fel de frumos) a fost la tv.Nu imi amintesc pe ce post.
De obicei dincolo discutam despre subiecte mai putin zguduite:32:
Avem si felicitari frumoase:harhar:
sorinsov face dincolo reclama mascata si \"fura\" useri pentru aici si eu ii invit alaturi la un fursec si o maslina:32:
 
Poate ca-i va veni cuiva ideea sa faca din nou un film cu Ciresarii, dar sper sa nu fie \"poluat\" de limbaj argotic adus la zi. :harhar:

Am trecut un pic pe celalalt forum si am gasit subiecte care ma intereseaza p
 
Cred ca da deoarece nu am observat un nume ca al tau. Sa treci si pe la felicitari caci toti numai pentru ele vin. Ne ignora:ack:
Vin si ne fura numai frisca si l-au bombardat pe Alex cu mesaje urate pana cand s-a infuriat:ack:
 
De obicei cand nu suntem aici bantuim pe dincolo sau suntem in ambele parti.
Ne mai incurcam in ferestre deoarece contrar asteptarilor nu dormim pe forumuri.
Mai cotrobaim, mai un refresh, etc dar nu e zi sa nu trecem in control:32:
Cand apare un seism pe EMSC sarim sa-l postam si l-am pus si de 2 ori numai sa fie:harhar:
 
Cu siguranta somnorosul de sorinsov se va infuria ca am facut \"party\" fara el si dimineata are de munca sa ciripeasca si el:harhar:
Si el da petreceri cu vaiana in lipsa mea si spun ca sunt killer de ganganii:ack:
 
Nici eu n-am vazut filmul - Ciresarii, insa cartea, da, am citit-o de nenumarate ori. Ajunsese saraca galbena si pricajita si eu nu ma mai saturam de ea :harhar:

La un film de actiune nu stiu daca m-as putea uita de asa multe ori... :harhar:
 
Back
Sus