• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (5)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
a iesit la guvern si a intrat la cotroceni:harhar:
sorinsov bate la potile raiului dar forumu\' nu ii deschide:harhar::harhar::harhar:
 
:harhar:nu a fost singurul:whistling::harhar::worthy:la cine trbe\' si merge odata cu trezirea gainilor:angel::harhar::angel::unsure:
 
Cand facem botezul lui Alty?
Eu ii cumpar o suzeta si un biberon si ca sa nu spuna ca sunt zgarcita si un port bebe.
Restul trebuie sa ajute la completarea trusoului:biggrin:
 
Doddy, vezi ca te botez eu acuma de-ti merg fulgii...:harhar::harhar::harhar::harhar::unsure: Iti dai motzul si ti-l pun in ciocul ala incovoiat...:unsure::harhar: O cautzi cu lumanarea...:worthy:
 
alty e finul meu:ack: asa ca nu mai fi invidios:ack:
tu cu ce daruiesti cazanul:hypocrite::harhar::harhar: de botez?
 
...o dodo impaiata si expusa la Antipa...:harhar::harhar::harhar::harhar:
 
ti-e ciuda ca nu l-ai botezat tu:harhar:
te roade invidia:hypocrite:
Alty e finul meu:whistling::harhar::harhar:
 
Cand facem botezul lui Alty?
.......si un port bebe.
:harhar:

Fiind trecut de perioada imbaierii ma intrebam ce fel de port-bebe mi-ar fi util....:harhar:
 
Pai, Alty, n-o cunosti pe Dodo...nu stii cum e...:harhar::biggrin::unsure: Pasaruica maiastra Dodo e, de fapt, o adevarata G-Girl, o replica feminina a lui Superman...:unsure::harhar::ack::harhar: Odata ce pune aripa pe tine, ala esti...:worthy::harhar: G-Girl in toata legea, ce mai...:angel:
Dodo G-Girl...
 
:hypocrite:sa nu scriem in absentia:rolleyes: Nu de aripioare imi este teama:24:...trebe\' sa bag de seama ca de imbaiere, vreau nu vreau, nu scap:25:....Pai pe langa zguduieli:32::harhar::32: merge si botez:58:
 
:whistling:sunt singur? pe linie...:harhar:
 
:ack:am virusi si dureri de cap:crybaby::harhar:
Stranut de zor si nu vreau zguduieli acum:ack:
Cum ma misc cum imi zornaie inteligenta:ack::harhar::unsure:
 
\"ing. Emil Sever Georgescu de la INCERC, despre managementul riscului seismic. Lucruri chiar interesante, mituri si certitudini, despre riscul seismic in Romania, probleme ale microzonarii seismice a Capitalei, descrierea scarilor de intensitate (Mercalli, MSK) si magnitudinilor (mb, MS, ML, MD, Mw...). Chiar ieri mi-am cumparat-o de la Eminescu , subsol\"



Sorin, ma poti ajuta sa iau legatura cu Dl. Georgescu?:harhar:
 
Alty, Sever e in acest forum dar in ultima vreme nu a mai fost online. Nu il cunosc personal, din pacate. Cartea o gasesti la libraria Eminescu, aia de la subsol. Eu am cumparat-o de ceva timp, si e intr-adevar, foarte interesanta....modul cum pune problema.
 
Alty, Sever e in acest forum dar in ultima vreme nu a mai fost online. Nu il cunosc personal, din pacate. Cartea o gasesti la libraria Eminescu, aia de la subsol. Eu am cumparat-o de ceva timp, si e intr-adevar, foarte interesanta....modul cum pune problema.

Poti sa-mi indici Nick-ul?...undeva am gasit un interviu de-al dansului (scris). numai stiu cine era reporterul...:harhar:
 
Nu a mai scris Sever dar cred ca ne spioneaza din umbra si va veni la botezul lui Alty:harhar::harhar:
 
:smile:mi-ar face placere sa vina:biggrin:
:whistling:nasico\' botez, botez dar cand?:harhar::harhar::harhar::unsure:


nu am sa vorbesc mult:angel:


iti recomand niste nurofen, conform hartiei din interiorul cutiei o doza soc si nu te mai doare ciocul/ciuful/creasta ...:unsure::tongue::worthy:
 
daca imi dai nurofen te rog sa imi cumperi si port bebe pentru bellu:angel:
cu siguranta am nevoie:ack:
dodo este o pasare cu fite si orice chimicala o poate ucide asa ca aveti grija:hypocrite:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus