• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (5)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
daca imi dai nurofen te rog sa imi cumperi si port bebe pentru bellu:angel:
cu siguranta am nevoie:ack:
dodo este o pasare cu fite si orice chimicala o poate ucide asa ca aveti grija:hypocrite:

Pai atunci otetul de trandafiri al bunicii este cel mai bine venit, otetul este garantat din strugure, trandafirii...nu cred ca sunt cu tepi cu tot!!!!!:harhar::unsure::32::harhar::worthy:
si penele la inmuiat, uscat , puf nou, alea, alea :unsure:
 
ce sadiciiiiiiiiiiiiiiiiii:ack:
aici vor sa ma parfumeze cu otet si dincolo ma fezandeaza in coniac:ack:
dodo nu e alcolista si nu este de acord. va dau in judecata la Haga pentru ca incalcati drepturile ratelor:ack:
 
:harhar: Dupa dimensiune..poate ratusca:harhar::unsure::harhar:, cine te reprezinta?:harhar:...otetul e pentru exterior (parfum), coniacul pentru interior...+nuci :unsure:...
 
dodo e ca o razta dolofana, cu cioc incovoiat, si mai mare decat o curca...:harhar::harhar::harhar::harhar:
 
Daca poza e gresita si dodo arata ca un licurici?:harhar:
Stii tu ca mi-au gasit scheletul?:harhar:
Probeaza ca am ciok incovoiat!!!! Nu au de unde sa stie ce si cum pentru ca nu aveau cum sa gaseasca un ciok intreg de dodo:harhar:
 
:unsure::harhar::worthy: la pasari erau importante si ghearele nu numai ciocul...:unsure: Pliscul era asa de fantezie....:ack: Astazi se si spune \"Ciocul mic\":unsure: sau \"Tine pliscul inchis\"....:harhar::whistling::harhar: Asa ca o sa ma uit dupa Dodo fara cioc/plisc si alte alea:harhar::angel::harhar:
 
ce te faci co o dodo fosilizata sau chiar mumificata, piesa de muzeu ??? :harhar::harhar::harhar::harhar::unsure:
 
:harhar::whistling: o disec.....sau mai bine o datez cu carbon:unsure::harhar:...sau am sa fac o macheta a zonei de cuibarit:angel:....o pun in varf de Codobatura si povestesc la nepoti!!!!!:unsure::32:
 
grozav ! Ma ofer sa te ajut...:harhar::biggrin::harhar: O impaiem ??? :unsure::harhar::unsure: Antipa e aproape...:worthy::harhar:
 
:harhar: O luam metodic...Fezandat?:wink:Nuuuu, nu-i buna carnea murata....Disecata?:green:Nuuu, cine stie ce gasesti....Impaiata?:ack:Nuuuu, nu pastreaza culorile naturale......In concluzie mai bine o dodo rotofeie si guresa:harhar::harhar::harhar:
 
Astazi 8 noiembrie 2006, Va anunt un lucru de o importanta deosebita:
am intrat pe forum si m-am asezat in epicentru!... :harhar:

Poeanon
 
Astazi 8 noiembrie 2006, Va anunt un lucru de o importanta deosebita:
am intrat pe forum si m-am asezat in epicentru!...
Poeanon

Bravo tie ! :harhar::biggrin::harhar: Numa\' sa nu te salute si baba Vrancioaia cu ceva specific ! :unsure::harhar::unsure: Deocamdata dumneei face nani, e in lacuna seismica de vreo 8 luni, un fel de anomalie indelungata, o tine tot asa in continuare, placa tectonica Asiatica se tot impinge de la est spre vest...s.a.m.d...:worthy::harhar::angel:
 
Astazi 8 noiembrie 2006, Va anunt un lucru de o importanta deosebita:
am intrat pe forum si m-am asezat in epicentru!... :harhar:

Poeanon

:biggrin:Bine ai sosit....cat despre epicentru...trebuie sa precizezi care, practica zice ca-n Vrancea se intampla mai multe.....Dar\'armiteri in alte zone: Fagaras, Banat.
 
Astazi 8 noiembrie 2006, Va anunt un lucru de o importanta deosebita:
am intrat pe forum si m-am asezat in epicentru!... :harhar:

Poeanon

Bun venit in comunitatea noastra!:harhar:
 
:ack:Sunteti niste mari individiosi pt ca numai eu sunt preistorica:harhar:
 
sorinsov 11:27 AM Viewing Who\'s Online
Alty 11:21 AM Reading Thread Ipoteze privind mecanismul de producere al cutremurelor vrancene

Te-am prins, Alty !!! :harhar::harhar::harhar::harhar::unsure:
 
sorinsov a spus:
sorinsov 11:27 AM Viewing Who\'s Online
Alty 11:21 AM Reading Thread Ipoteze privind mecanismul de producere al cutremurelor vrancene
 
De fapt Matusa Dodo e spioana perfecta...e super ce mai ! :unsure::harhar::unsure: Mata Hari reincarnata ! :harhar::worthy: Cum vine cineva nou, hop pe el...adica pe profilul lui :harhar::angel: Toata ziua buna ziua spioneaza si iar spioneaza...:ack: Sta pe profilele userilor noi de parca vrea sa le invete pe de rost...:ack:
 
De fapt Matusa Dodo e spioana perfecta...e super ce mai ! :unsure::harhar::unsure: Mata Hari reincarnata ! :harhar::worthy: Cum vine cineva nou, hop pe el...adica pe profilul lui :harhar::angel: Toata ziua buna ziua spioneaza si iar spioneaza...:ack: Sta pe profilele userilor noi de parca vrea sa le invete pe de rost...:ack:

:8: sa vedem ce invata!, scoala este abia la inceput:hypocrite:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus