• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
:worthy: :ack: :ack: :ack:
eu nu am banane saltarete :ack: :ack:
piersicute ca e sezonul lor:whistling:
 
Pazeaaaa, Dodo furioasa !!! :ack: :ack: :ack: :ack:
3 fete incruntate echivalent cu un seism de 7,2 grade pe Richter !!! :ack: 6 fete zburlite echivaleaza cu seism de 7,6 grade !!! :worthy:
 
Ok. Vroiam sa va spun ca de maine nu voi mai fi online pana in a doua parte a saptamanii viitoare, plec undeva la munte sa ma \"aerisesc\" un pic, si voi fi totalmente offline :worthy: :ack: :ack: Mai las un pic deoparte computerul si netul, trebuie sa mai fac si ceva miscare la aer curat, sa ma destind un pic, ca dupa aia...ma asteapta niste examene, gradul, doctoratul etc,etc....:ack:
 
Oki. :worthy: A sosit momentul sa imi iau la revedere, pana saptamana viitoare nu mai apar online, ma duc undeva la munte pentru o schimbare de aer si ceva relaxare...:ack: :ack:
Nu cred ca baba Vrancioaia va ciripi prea semnificativ in perioada cat voi lipsi, nu face ea asa ceva, sa cante in absenta mea...:17: :ack: Asa ca plec cu sufletu-mpacat...:ack: Va doresc si voua sa aveti parte de zile cat mai agreabile, distractie placuta care pe unde umblati si care pe unde va aflati, spor in tot ce faceti si, nu in ultimul rand, sa ne-auzim cu bine saptamana viitoare. Au revoire ! Pe curand, fratilor ! :D :47:

Cutremurologu\' de serviciu care ia o mica pauza, Sorin :ack:
 
Distractie placuta la munte, simte-te bine si vino odihnit. Te va astepta un razbel pe cinste :worthy: Sa nu te mai apropii de calculator, ca o patesti :ack:. Ai grija la ursi!
 
Multam. :ack: Da, imi propun sa stau departe de orice forma de tehnica de calcul, net si alte alea :ack: Sper sa reusesc sa ma odihnesc, cat de cat :worthy:
 
Si pina la urma cine-mi pune bananele zilnice? Stau o saptamina fara fructe???:worthy: :ack: :ack: :ack: :ack: :ack: :D :47: :17:
 
Sorin e la Predeal, bine-merci :worthy:... M-a rugat sa va transmit tuturor salutari, in special lui Alex, Dodo, Nocty,Sever si Old DG. Are de gind sa stea departe de net si sa se odihneasca. Asta e, v-am transmis urarile, pun si niste pupici de care el n-a zis, dar arata bine :ack: :ack: :ack:
 
Old DG, ce m-ai nimerit cu sistemul periodic...:worthy:.
 
Sorin e la Predeal, bine-merci :ack:... M-a rugat sa va transmit tuturor salutari, in special lui Alex, Dodo, Nocty,Sever si Old DG. Are de gind sa stea departe de net si sa se odihneasca. Asta e, v-am transmis urarile, pun si niste pupici de care el n-a zis, dar arata bine :ack: :ack: :ack:


Lasa ca m-a stresat si pe mine ca nu s-a intalnit cu ursul dar l-a invitat Madam Martin la un ceai cu miere :ack: Se lauda ca e soare si iti bronzeaza puricii :worthy:
 
:worthy: Mesaj de la Sorin:
”Azi am drumetit, am facut si o droaie de poze cu peisaje montane. Ginduri bune la toata lumea :ack: :ack:”
 
Buna searaaaaa :worthy: :ack: :ack: :D
Bine v-am regasit dupa o absenta de cateva zile, pricinuita de un sejur montan :47: Mi-a fost dor de voi, si le-am cam pisat pe Anda si pe Dodo cu SMS-uri, cu vesti de prin coclaurile montane pe unde am haladuit :ack: Vremea nu a fost asa de rea, sigur ca a plouat, dar nu tot timpul, am putut merge pe munte, drumetii, distractii de tot felul. Am facut poze, si ii aduc lui Dodo ca trofeu o simpatica veverita, pe care am imortalizat-o in timp ce rodea, tacticoasa, ceva, calare pe o craca intr-un copac :ack: Haioasa faptura ignora total lumea care se uita la ea, doar la sfarsit ne-a invrednicit cu o fluturare din coada sa lunguiata maronie :17:
Una peste alta, m-am mai \"colorat\" ceva, am facut miscare, am stat departe de computer, desi as fi putut, la o adica, sa dau fuga la un Internet cafe ca sa vad ce mai ciripiti :16: :ack:
 
Mi-a fost dor de voi, si le-am cam pisat pe Anda si pe Dodo cu SMS-uri, cu vesti de prin coclaurile montane pe unde am haladuit :ack:

Nu m-ai pisat deloc!!!!:worthy::ack:
 
Sosolinu\' bine ai revenit! Să ai grijă de lume pe aici cât sunt eu plecată!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus