• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
dai si tu din clontz ca sa nu adormi :worthy:
 
Nu stiu ce ai azi, toata ziua ai fost cu capsa pusa. Stai frumos, bea un ceai, uita-te la tv, citeste...:worthy: :ack::harhar:
 
:ack: te mananca penele? Te dai cu monstrul? :ack: Nu vezi ca viseaza cratiti si gratare? E defect la scufita si il arde vibrionul
presupun ca la mine te referi. eu n-am pene :ack: eu sint un rasarit de soare, cel mai frumos rasarit de soare al tuturor timpurilor :ack: (na, ca si eu sint defecta la scufita, nu numai so :worthy: )
 
dar ce-ai zice de o vulpe? una care maninca gaini...

Anda, m-am gandit si la o vulpe, mai ales la un vulpoi cu o gaina in bot...:ack: :ack: :ack: :ack: Deocamdata insa, raman cu ursul, e de sezon si chiar imi place poza cu acest animal...:worthy:
 
cred ca mai bine iti alegeai un broscoi pentru ca faci multa galagie si imi stresezi fulgii :worthy:
 
Profit de ocazie să pup aici pe toată lumea care mi-a dus dorul cât am fost plecată :worthy: :ack::32:
 
:worthy: Pai da... unii la saiba, altii in conced...
 
Imi place ca multe avatare sunt din regnul zoo :ack: :ack: Alex e Iepurasul, Dodo e Gaina Motzata, Nocty e Catzelul, subsemnatu\' e Ursuletul, Bogdan e...de fapt, nu prea imi dau seama ce e fiinta din avatarul tau, Bogdane, are o forma cam ciudata :ack: :worthy: Doar Anda e un foarte pitoresc si splendid rasarit de Soare :ack:
 
Cam ciudata veverita :ack: Ma deruteaza mai ales ochiul acela ciclopic...:ack: :worthy: :ack:
 
N-are ochi ciclopic săracu\'. E mai degrabă un veveriţoi crizat să nu-şi piardă ghinda. E Scrat din \"Ice Age\".
 
sint in concediu, la Felix, sic! si am net, asa ca pot sa va tin sub observatie :worthy:
 
O fi rau?
Oooooooffffffffffffffff, concediuuuuuuullllllll meuuuuuu....
 
O fi rau?
Oooooooffffffffffffffff, concediuuuuuuullllllll meuuuuuu....

a foooooooooooooooooooooooooooost. uiti ca eu eram la munca si tu te distrai??? acum mi-a venit si mie rindul :worthy:
 
veverita crocodilllllllllll asta este hunter :worthy:
ursul este impaiat asa ca trebuie sa mearga la Antipa :ack:
 
Ba nu sunt impaiat deloc. Oi fi eu mare si aparent greoi, dar si cand pun o laba pe tine, ai sfeclit-o =)) =)) =)) =)) =))
 
nu ai voie sa iti pui labele pe mine pentru ca ma umpli de purici =))
 
Bag seama, d\'aia o dai tu cotita cand e vb. de intalniri...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus