• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
du\'te mah daci, hai ca m-ai terminat cu gaina ta fatala =)):48:
 
=)):ack:=)):ack:
VA ALIATI IMPOTRIVA MEA? VA SCOT EU GARGAUNII DIN CAP:ack:
 
Dodo, eu am zis doar \"frumoasa gaina\" ! =)) =)) =)) :D =)) =))
Si, intr-adevar, fie vorba intre noi, gaina in care s-a transfigurat Dodo e super, ce mai ! O gaina de nota 10 ! =)) =))
 
nu este gainaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:ack: =)) =))
este o dodoooooooooooooooooooooooooooooooooo:ack:
 
Este hibrid obtinut din incrucisarea dodo-gaina ! =)) =)) =)) =))) =)) =)) =)) A iesit o noua specie !!! :D :)) =))
 
so, ai uitat sa ne aduci aminte de eclipsa:harhar: am cautat ultimul post despre eclipsa de azi de mi-au sarit capacele si tot nu l-am gasit =)) =))
 
Wow. Anda are un nou avatar, semnificativ as zice. Vad ca suntem in perioada de schimbat avatare, mai ales de cand Dodo s-a transformat in gaina colorata =))
 
de avatarul meu nu zice nimeni nimic =))
 
As zice eu, dar mi-e frica... ca doara e psycho...
 
Ce să spună, Alex? Că eşti iepuraş drăgălaş şi psihopat? N-am zis eu pe shoutbox? Iepuraşu\' Psihopat o să-ţi rămână numele.
 
de ce nu \"iepurasul dragalas\"(traducere dupa ureche: )=))
 
Wow. Anda are un nou avatar, semnificativ as zice. Vad ca suntem in perioada de schimbat avatare, mai ales de cand Dodo s-a transformat in gaina colorata =))

ma minca mina sa-l schimb =)). o vreme o sa ramina asta, apoi ma intorc la rasaritul meu cel frumos =))
 
Dodo, pentru că zice \"cute but psycho\". Deci \"drăgălaş (aici în context), dar psihopat\".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus