• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Doddy,nu te mai incrunta asa, ca faci riduri ! =)) Se strica gaina cu ridurile =)) =)) =)) =))
 
=)) scandalagiu xenofob si invidios ce esti:ack: nu taci:ack:? o sa iti trimit o bomba cu purici ca sa taci:ack:
 
In cotetz cu tine, imediat. Te asteapta suratele galinacee =)) =)) Caraie nelinistite fiindca ai disparut =))
 
=)) te spun eu lui Alex ca ma persecutiiiiiiiiiiiiiiii:ack: o sa iti traga un sut si o sa te dea pe mana politiei:ack:
sunt discriminataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:((
 
tare aia cu ridurile... insa nu esti updatat la ultimele stiri... cica au inventat astia acu super chicken fara riduri.. si care mananca ursi....
 
Mda... numa\' ca in ultimul timp au scos cei de la sellier-bellot niste cartuse de 12 super... nu au rival =))
 
Super-gaini ?????????? =)) Ohooo...adica, gaini recombinate genetic ? =))
 
da frate.. au zis astia super gaini care mananca ursi mari si grasi.... nu au comparatie cu sellier-bellot pentru care aproposito am auzit ca au inventat si vesta antiglont din material \"inteligent\";)
 
Am auzit de o specie recombinata, gaina cu picioare de ratza =)) =)) =)) =)) Cica au creat un hibrid, prin recombinari genetice =))
 
Sa fie asa de mari?
Big_Rooster-376x370.png
 
Da... au bagat astia o formula de recombinare genetica si a rezultat gaina cu 3 capete si 10 picioare care, bineinteles, mananca ursi =)) =))
 
Gaina palmipeda sau plantigrada ??? -=)) =)) =))
 
neaaaa.... uite asa de mari sunt...

=))=))=))=))




[attachment=739:200808/post_612_1218535757.attach]
 
Neaaa.. uite asta e prototipul =))=))=))


[attachment=740:200808/post_612_1218536479.attach]
 
E schema de principiu a gainii viitorului =))
 
=))=))=))=))=))=))=)) ce sa mai... o sa ne simtim mici pe langa gaina ucigasa =))=))=))
 
Gaina fatala =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus