• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Am vrut sa pun bold la seismele (Hindukush, Kazahstan, etc si Romania) dar nu merge ca lumea. poate faptul ca am copiat o lista..nu stiu.
urmariti \\"repetitia\\"....

seismele din zonele mentionate de tine sunt de mica mica magnitudine si nu reprezinta o amenintare iminenta pt Vrancea.

mai degraba seismele de care amintea si Sorin, din zona Iranului si a Dorsalei Carlsberg sa fie \"interesante\" pentru zona Vrancea, dar nici acestea nu reprezinta o amenintare iminenta pt Vrancea.
 
Dupa cum vedeti, mi-am schimbat username-ul, dar puteti sa imi ziceti in continuare tot Sorin, asa scrie, de altfel, in buletin =)) Am eliminat doar particula care sugera si numele de familie. Nu sunt paranoic, dar m-am trezit la un moment dat cu niste mesaje de la cineva care nu e tocmai binevoitor =))
 
nu imi place acest nick:ack:
oricum e plin netul de tine..asa ca nu mai conteaza.
 
iepurele roz...a picat in calimara...sosolin si-a tras nick incognito...ne-am facut toti verzi, rosii, curcubeu..anda se zguduie la avatar....
ce haosssssssssssssssss:ack:
 
tot nu imi place acest nick:ack:

am cel mai frumos avatar si un nick..imperial:17:
 
vaiiiiiiiiiiiiiiii sunt si editor:17:
tocmai eu care nu am diacritice si scriu mereu in viteza....
 
Da, am mai spus, imi place avatarul lui Dodo, o GAINA MULTI-COLORA. Simpatica gainusa, nu zic ba =)) =)) =))
 
este o ratusca dodo dar esti invidios:D
acum ai ajuns o biata matza manelista....=)) =))
 
pai da anda, da sorinsov si citesti pana ametesti:ack:
acum vrea sa il streseze pe google si cu floricele ssosolinate:ack:
 
ai dreptate !!! are 10 pagini daca iei toate rezultatele cautarii:))
 
v-am adus ceva din concediu, niste nuferi termali si niste lotusi
 
pentru so : scheletul ursului preistoric =))
 
Un schelet de Dodo autentica =)) =)) =))
 
LA MULTI ANI! sarbatoritului zilei, gicacontra ! =)) =)) =)) =)) La cat mai multe realizari, impliniri, sanatate si tot ce-ti doresti ! Si, de asemenea, la cat mai multe mesaje si vizite p-aici...:D :)) =))
=)) =)) =))
 
LA MULTI ANI gicacontra !!! =)) MULT NOROC SI SĂNATATE =))

IA SI UN TORT, CHIAR DACA E VIRTUAL...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus