• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
propun un nou avatar pt dodo, mai adecvat :D [attachment=1362:200811/post_543_1226001554_d8db09baa54bef22e2ab575a1c871e79.attach]
 
so va transmite tuturor salutari :unsure:
la ora 17 bintuia prin salonic, ce sa faca si el, ca terminase treaba.
mesaj special pt dodo :” te jumulesc eu cind vin” :D
 
Buna seara si bine v-am regasit, va spun si aici :32: :32: :unsure: :D In sfarsit, am terminat de citit cele 60 de pagini de pe shoutbox precum si mesajele postate la diferite topicuri. :32: Vad ca ati ciripit, nu gluma ...:D :harhar: :9: Dodo, campioana, evident ! :9:


mesaj special pt dodo :” te jumulesc eu cind vin”
Oricum, in seara asta sunt mult prea obosit ca sa o mai jumulesc pe Dodolina. :unsure: Ma ocup maine de Dodo :harhar: :32:
Si tot pe maine, voi impartasi ceva impresii din Salonic. Am facut si poze. Evident, in orele libere pe care le-am avut la dispozitie, nu am putut ajunge in tot Salonicul, am mers mai mult spre litoral, am trecut pe la Turnul Alb, m-am mai plimbat prin imprejurimile zonei respective. Fiindca nu am fost acolo de placere, ca turist, ci in interes profesional, la o conferinta.
Ok, revin maine cu detalii.
Apropos, ma gandeam sa creez un topic despre \'Zborul cu avionul\". Nu ca element de teama, nu ca ceva negativ, ci sa discutam de exemplu de ce ne temem, daca ne temem, sa calatorim cu avionul. Nu stiu daca exista deja un topic despre asa ceva. Atentie, nu e vorba de accidente aviatice sau de atentate teroriste, ci despre zborul cu avionul, ca atare, si despre reactia oamenilor cae calatoresc cu avionul, si, nu in ultimul rand, sa incercam sa (ne) explicam motivele pentru care unii oameni se tem sa se urce intr-un avion.
 
:unsure::harhar:)zborul cu avionul in timpul cutremurului:)):unsure::D
 
Desi m-am uitat in seara asta pe datele seismice din arhiva INFP, voi completa maine buletinele seismice pentru cutremurele din Romania. Au avut loc mai multe seisme slabe in regiunea FAGARAS-CAMPULUNG MUSCEL, o zona seismica foarte interesanta, de altfel.
Tot maine, voi scrie ceva despre cutremurele recente din nord-estul Bulgariei, fiindca eu cred ca merita semnalate, chiar daca nu s-au simtit in Romania.
Acum, sincer sa fiu, mi se cam inchid ochisorii de somnica ...:D :unsure: :unsure: Daca nici de Dodo nu am chef sa ma mai ocup, la ora asta tarzie din noapte, va dati seama...:harhar: :32: :32: :32:
 
Dupa cum vedeti, mi-am schimbat din nou avatarul. Thanks, Bogdan :D Evident, daca mai gasesc ceva care sa imi placa, il voi pune ca avatar...:unsure:
 
:D :unsure: :unsure: e mult mai fain :harhar: :32: :32: :32: :32: :D
 
Imi place cum sunt aratate falfaitoarele, zburand pe semicerc :D :unsure:
 
Nici eu nu am mai intrat de 5 zile, au venit copii, am schimbat placa de retea la PC. am reinstalat Windowsul,s-a rupt cablul de Net si pana luni seara RDS-RCS nu a binevoit sa-l faca la loc!
 
;) mai bine nu... si daca mai ai probleme cu netul mai da cite un sms si spune, ca sa nu ne mai impacientam
 
=)) mai bine nu... si daca mai ai probleme cu netul mai da cite un sms si spune, ca sa nu ne mai impacientam
Sunteti foarte grijulii, va purtati cu mine de parca as fi un ou crud!;)
Mai bine la batranete sa sufar de Parkinson, sa-mi tremure mainile pe taste, decat de Alzhaimer, sa uit unde am pus PC_ul!=))
 
daca unul dintre noi ar disparea citeva zile fara sa anunte, tu nu ti-ai face griji? ;)
 
Bogdan nu are baterie si incarcator la telefonul in care are numarul tau ;)
 
iar so nu a vrut sa sune ca sa nu te deranjeze ;)
 
Saptamana viitoare imi luam incarcatorul... Si daca imi aminteam... ;)
Nasolule, nu ziceai tu ca stiu copii alea alea? Ce, nu spuneau ei nimik?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus