• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
mai din punctul asta de vedere nu prea ai dreptate... ori eu am prins politai roboti ori saptamana trecuta au fost in 3 intersectii mari aflate in drumul meu spre serviciu si am venit tava... in 10 min am terminat cu panduri/academiei/cotroceni/apaca. Ti\'am zis... ori au fost politai in curs de prostire ori nu stiu ce s\'a intamplat.
 
Bravos, domnu Oprescu, halal sa-ti fie, oprescule !!!! Ce-ti mai face AUTOSTRADA ZBURATOARE, OPRESCULE ???? :D :unsure: :unsure:
E clar, e dus cu pluta doftorasul, a luat-o razna rau de tot !!1 A plecat cu sorcova si a ajuns pe aratura capsomanul asta ! :harhar: :32: Chemati salvarea pentru sorin oprescu !!! Bagati-l in camasa de forta pe sorin oprescu !!! Un nebun periculos bantuie prin Bucuresti. Il cheama sorin oprescu !!!
Sorine, nu te supara, dar mi-ai adus aminte de Vadim cu textul asta :32:
 
In noaptea de sambata spre duminica (ultimul week-end din octombrie) trecem la ORA DE IARNA, ora 4 din dimineata zilei de duminica devenind ora 3. DORMIM MAI MULTTTT !!! :harhar: :32: :32: :32: :unsure: :harhar: :32: :D :D :unsure:
 
Nu o sa putem dormi dimineata, o sa ne sculam la ora obisnuita si seara o sa adormim mai greu dupa ora asta, organismul se va adapta dupa minim o luna!
 
Intre 5 si 8 noiembrie ar trebui sa plec in Grecia, la o conferinta (daca nu se contramandeaza ceva in ultima clipa). Asa ca, dupa cum se arata acum, voi fi offline in acea perioada. Sa nu caraiti in lipsa mea...:D :unsure: :unsure: :harhar: Aviz special pentru Dodo, mare cotcodacitoare...:32: :32: :32:
 
da-te mare, ce sa zic...:D :harhar: :unsure: :32: :unsure:
 
Anda :32: :D :harhar: :9: :9: :9: :9: :32: :32: :32:
Sau vrei si asta :D :unsure: :unsure: :harhar: ...
 
:D :unsure: :unsure: e pentru Anda, cu dedicatie speciala :harhar: :32: :32:
 
Nu ai tu gloante sa ne rapui pe toti, la proxima intalnire sa va povestesc ce fel de tintas am fost, sunt si voi fi eu!HA!HA!HA!
 
Si voi va luati de mine, cu .338-ul....
Mai bine uitati-va la asta micu\', ca vrea sa ne intoxice pe toti cu plumb...
 
Tu ai vrut-o...
thgun04_4.gif
14_6_4.gif
14_6_17.gif
dropcheer.gif
 
doamne, ce arsenal aveti...:D e tare avionul ala cum da cu spatele :unsure:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus