• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
O alta problema independenta... Va mai aduceti aminte sceneta cu Florin Piersic si castravetele, castravetele este o leguma dicotiledonata, din familia cucurbitaceelor, care contine 98% la suta apa....?
Stie cineva de unde pot sa fac si eu rost de sceneta cu pricina? Am dat comanda la un moment dat de pe net de un dvd cu sceneta, insa tzapa. O caut de prea mult timp.
 
O alta problema independenta... Va mai aduceti aminte sceneta cu Florin Piersic si castravetele, castravetele este o leguma dicotiledonata, din familia cucurbitaceelor, care contine 98% la suta apa....?
Stie cineva de unde pot sa fac si eu rost de sceneta cu pricina? Am dat comanda la un moment dat de pe net de un dvd cu sceneta, insa tzapa. O caut de prea mult timp.

nu am gasit-o decat pe youtube, aici:
 
Da, stiu si eu filmuletele de pe youtube insa nici unul nu are sceneta aceea cu catravetele e o leguma dicotiledonata.. etc etc. Mai caut.
 
Maine nu voi fi online pana mai pe seara, trebuie sa merg la o conferinta. Asa ca Dodo poate croncani fara grija :D :unsure: :unsure: :harhar:
 
Dupa cum vedeti, mi-am schimbat avatarul ! :D :unsure: :unsure: :harhar:
De fapt, e provizoriu. Caut o vulpe cat mai fioroasa, dar pana atunci ma multumesc si cu acest avatar...
 
:D :unsure: :unsure: nu stiu daca rid sau pling, imi curg lacrimile siroaie...cred totusi ca rid... ce avatar :harhar:
 
Las\'ca vezi tu diseara...ceva verdeeeeee :D :unsure: :unsure: :harhar: :32:
 
:unsure: :unsure: scuze, dar ursuletul ala parca sta pe olita :D
ma doare burta de atita ris :harhar: :32: :32:
 
Bineeeee...:D Diseara vezi MARTIANUL CEL VERDEEEE....:unsure: :unsure: :harhar: :32: E cel mai tare sa il vezi seara, noaptea de fapt :32:
 
si ce daca? ala nu e martian, sau daca e, e unul nereusit :D :unsure: :unsure:
 
nu mai inteleg, vrei vulpe sau constipatul ala verzuliu?!? :D:unsure: :harhar: :unsure: :32: :32: :32:
 
Eu caut o vulpe care are o gaina in bot, sau, eventual, o vulpe care pandeste o gaina :D :unsure: :unsure:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus