• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Am schimbat din nou, si ramane asta pana imi gasesc ceea ce vreau...:D
 
wildlife_fox_with_chicken.jpg

fantastic-mr-fox-clooney.jpg
 
so, nu-mi place avatarul ala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :32: vulpea ta e cam in ceata, n-o vad bine :D iar gaina aia e de toata jena :harhar: ala-i avatar pt tine???

P.S. cred ca deschid un topic intitulat ”un avatar pentru so” :unsure: :unsure: :D :harhar: :32: :32: :32:
 
Avatarul nu il schimb, asa ca degeaba....

:D :unsure: :unsure: :harhar:
 
Hmmm...
\"Vulpe tu mi-ai furat gâsca (pardon, găina, Dodo)/Dă-mi-o înapoi/Dă-mi-o înapoi!/ Că de nu/ Eu vin cu puşca/Şi cu doi copoi/Şi cu doi copoi.\"

Ai grijă, Sorine!
 
Ati auzit ultima traznaie a onorm Primariei Capitalei ? Cica nici un bucurestean nu se va mai putea casatori daca nu planteaza un copac. Bravos Dom\' Primar, ai gasit solutia la \"inverzirea\"Bucurestiului. :32: :32: :32: Deci io cumpar puiet de undeva, primaria ia taxe de la cei care vand puieti. Dar tot eu, platitor de taxe la bugetul local, platesc primaria sa se ocupe si de intretinerea spatiiilor verzi !!! Bravos, domnu Oprescu, halal sa-ti fie, oprescule !!!! Ce-ti mai face AUTOSTRADA ZBURATOARE, OPRESCULE ???? :D :unsure: :unsure:
E clar, e dus cu pluta doftorasul, a luat-o razna rau de tot !!1 A plecat cu sorcova si a ajuns pe aratura capsomanul asta ! :harhar: :32: Chemati salvarea pentru sorin oprescu !!! Bagati-l in camasa de forta pe sorin oprescu !!! Un nebun periculos bantuie prin Bucuresti. Il cheama sorin oprescu !!!
 
Sa-i cada in cap lui sorin oprescu autostrada zburatoare, si sa ii iasa tampeniile din cerebel ! :D :unsure: :unsure: Mare ti-e gradina ta, Doamne ! Ca multi opresti dementi bantuie prin ea...:harhar: :32: :32:
 
E in atributiile Primariei Capitalei sa se ocupe de spatiile verzi ??? Platim noi taxe locale pentru bugetul Primariei ??? Aud ??? :D :unsure: :unsure:
 
Este un proiect de hotarare a conducerii Primariei Capitalei.
Pai, fratilor, eu de ce mai platesc taxe si impozite locale ???
O sa ii pun si eu o craca, drept in fata intrarii lu\' domnu Oprescu !! O craca uscata !! :D :unsure: :unsure:
 
du-te bah daci... parca ii si vad pe viitorii miri, mirese mergand prin Bucuresti la tol festiv sa planteze copaci :D :unsure: :unsure: asta cred ca e poanta anului...
 
cea mai tare inventie de la aparitia focului :D :unsure: :unsure: fara asta nu puteam trai :harhar: :32: :32:
 
Eu ii agat o craca de limuzina lu\' domnu primar oprescu sorin !!! Ia craca uscata, oprescule !!!! :D :unsure: :unsure: :harhar:
 
Propun ca institutia numita POLITIA ROMANA sa fie obligata sa planteze cate un copac pentru fiecare limuzina pe care si-o cumpara din banii nostri !!! De asemenea, politia romana sa fie obligata sa planteze cate un copac p;entru fiecare graunte de imbecilitate care exista in cerebelul politistilor romani !!! :32: :32: :32: :32: :D :unsure: :unsure: :harhar:
 
mai dar tu vorbesti in nonsens. cum te astepti ca politia romana sa fie capabila sa planteze un copac :D astora daca le dai un copac se belesc la el ca la felul paispe. Nici nu imi imaginez de cati politisti ar fi nevoie sa planteze un copac. :unsure: :unsure: :harhar: :32:
 
Evident ca faceam misto de ei :32: Cand ma uit la curcile garcea care dau din labe ca disperatele prin intersectii, incurcand circulatia, mai mare rasul...:unsure: :harhar: :32: Stie toata lumea, Politia Rutiera incurca, de fapt, circulatia...:32: :D :unsure:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus