• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

Iar a disparut INFPul de pe fata netului. E un exemplu de eveniment previzibil, era si de asteptat, ma asteptam sa le pice legatura de la o zi la alta...o certitudine... :worthy: :green: :) IRSA nu are astfel de probleme de disponibilitate, evident. :((
 
au inflorit rododendronii la Muntele Rosu iar creasta Zaganului e rosie de atitea flori... iar eu nu sint acolo sa vad si eu.:(:)worthy:(:green::40:(:)
o prietena a fost si mi-a trimis si mie poza asta
mai puteti vedeti o poza si aici http://pretorianu24.webgarden.ro/
 
Iar a disparut INFPul de pe fata netului. E un exemplu de eveniment previzibil, era si de asteptat, ma asteptam sa le pice legatura de la o zi la alta...o certitudine... :40: :worthy: :40: IRSA nu are astfel de probleme de disponibilitate, evident. :((
hai ca si-a revenit, nu mai plinge :green::harhar::):40::p:p
 
A picat din nou :(( :green: :) :worthy:
E din ciclul: \"Afara e vopsit gardul (sediu marca Star Treck) si inauntru este...LEOPARDUUULLL\" :40: :40: :40:
 
A picat din nou :(( :green: :) :worthy:
E din ciclul: \\"Afara e vopsit gardul (sediu marca Star Treck) si inauntru este...LEOPARDUUULLL\\" :40: :40: :40:
ma omori!!! la mine merge :40::harhar::32:
 
Eu ştiam că mittsu e citirea japoneză şi san e cea chinezească. :((
---------------
Da, nici eu nu mai sunt sigur. Cindva am studiat jpn dar a trecut un sfert de secol de atunci, acum am doar amintiri vagi. Merci!
 
Multam lui Alex pt link-le trecute in sectiunea cu \"Arhiva video\", eram curioasa sa urmaresc emisiunea si nu am vazut-o la tv, la momentul transmiterii ei. Ceea ce este inregistrat pe site-ul Protv din acea emisiune \"Romania te iubesc\" reprezinta o selectie se pare, din care lipseste exact prima parte, continind opiniile cercetatorilor din geofizica.
 
Pe site-ul protv sunt doar 10 minute din cele 30 de minute cat a durat emisiunea
 
Bine v-am gasit!
Va urez un week-end placut...fara cutremure :((
 
Bine ai venit pe forum, elly! Multumim la fel de urare! :((
 
La noapte plec. Sa ma cutremur :green:
Sa fiti cuminti :((
 
Distractie placuta... :((
Te invidiez, sper sa apuc si eu sa imi trag sufletul un pic :green:
 
Azi noapte a plouat. Acum sunt cativa nori si valuri.
Poate e buna o zi de relache dupa ce am ajuns ieri ca racul de rosu... :((
 
bogda, sper ca te distrezi :(( mai pune si tu niste poze :green:
 
distractie pe dreaq... ca sunt obosit mort...
Inot toata ziua si mananc ca un lup...
 
saracutul de tine, cum de mai rezisti? :green: :(( :)
 
Back
Sus