• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat online!

Sanatate si multa forta persoanala! Desi nu am raspuns niciodata, am urmarit zilnic topicul dv-stra "o cugetare pe zi" si am apreciat "invataturile" bune. Multa sanatate va doresc si asteptam vesti bune dupa acea luna!
 
Multa sanatate ! Suntem alaturi de tine si ...ne vedem la intalnirea de primavara, nu se poate altfel. ;)
 
Multa sanatate si multumesc pentru Cugetari si Povestiri !
 
Sanatate multa DG, mergi cu incredere si se va rezolva totul. Saptamana aceasta am fost si eu externat de la spitalul de urgenta Floreasca unde am suferit 2 interventii chirurgicale laparoscopic. Acum sunt in perioada de recuperare, nu prea ma impac eu cu regimul impus de domnul doctor dar nu am incotro, mai ales ca am avut colecista acuta plus o hernie ombilicala, le-am rezolvat pe amandoua deodata.
 
Va multumesc pentru incurajari, ieri am fost la domnu doctor pentru a imi scoate firele. Acum parca ma simt alt om, parca nu as fi eu. Chestia e ca totul se vindeca conform "planului" Mai ramane sa tin regimul inca 3 saptamani dupa care din nou in vizita la spital pentru control.
 
Mie nu imi pare rau de astia. Si ma enerveaza campania lacrimogena pe care o duc multe televiziuni si nu numai, ca vai domnu' Gica a facut bine tarii si a adus faima tarii. Daca s-a inhaitat cu aia, sa suporte consecintele. Un amarat care fura o paine si ajunge dupa gratii nu beneficiaza de o astfel de sustinere mediatica.
 
Corect. Hai sa-l gratiem ca a fost capitanul nationalei, dar el sa traiasca bine merci din tunurile date...toata viata...
 
Milioane de euro au facut din pariuri sportive aranjate...si aici si afara,despre asta prea putin s-a auzit
 
Back
Sus