• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat online!

Nu mai apar online pana maine seara pe la 11. Azi e gala dinner a conferintei, nu stiu cand se termina, iar maine dimineata la 8 am prezentare, sunt primul pe ordinea de azi. Abia voi avea timp sa iau un mic dejun rapid, comandat anterior fiindca astia de la hotel in mod obisnuit nu fac MDul mai devreme de 7 jumate. Si de la hotel pana la locatia conferintei am 10 minute de mers pe jos. Asa, dupa sesiunea de la 8 la 10 jumate, fug inapoi la hotel sa lichidez si sa fac iesirea, am tren la 2 jumate, cu sosire in Bucuresti la 9 jumate. Ma asteapta o zi cam obositoare, cam stresanta asa...
 
Sa fie. Am intrat acum repede,ca in seara asta...gata.
Maine dimineata la 8 am prezentare, e pentru prima data cand...sunt si primul pe ordinea sesiunii respective, si la o ora atat de matinala. Poate imi tine si mie cineva pumnii. Fac cinste. ;));)):9::9::9::25::25::d:d
 
Iti tin si eu!
Intre timp spamerii s-au inmultit!
Si nici toate postarile nu pot fi raportate!
 
Multumesc tuturor, a fost grozav, va povestesc diseara, acum am intrat pe fuga de la hotel. Am vazut spamurile, din pacate deocamdata nu am timp sa ma ocup, am dezaprobat si banat cate ceva, dar nu e suficient.
 
Am ajuns mai tarziu in Bucuresti si acasa, CFR-ul si-a respectat "blazonul", deh. Sunt destul de obosit, dar culmea ca nici nu am putut sa ma culc imediat, si nici de mancare nu prea am fost in stare sa ma ating, doar niste fructe.
Prezentarea a fost buna, doar ca fiind la prima ora, la 8, primul pe ordinea sesiunii respective, nu toti au apucat sa ajunga la acea ora, si pe parcursul expunerii mai intrau si altii, fie dintre cei cu prezentare, fie alte persoane interesate de tematica sesiunii. Am vorbit vreun sfert de ora asa, dupa aia au urmat 2 intrebari la care am raspuns succint; intrebarile mi-au fost puse de char-ii sesiunii. Dupa aia, mai exact la terminarea sesiunii, ne-am mai dus si la o alta sesiune intr-un corp central, si apoi...la hotel pentru lichidare si la gara. Trenul a mers bine pana la Buzau, dar de la Buzau la Bucuresti a dobandit o intarziere de 25 de minute ! :102::102::(:)(:)ack::ack::ack:
 
Felicitari, ma bucur ca ai reusit prezentarea, meriti.
Abia astept luna sarbatorilor de iarna sa ma mai linistesc si eu putin. Sunt prins in multe proiecte pe care le finalizez in jur de 6 decembrie.
 
 

Atașamente

  • Mos Nicolae.jpg
    Mos Nicolae.jpg
    138,7 KB · Vizualizări: 2
La multi ani cu sanatate si de toate tuturor Stefaniilor si Stefanilor de pe forum!
 
Back
Sus