• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Intalnire forumisti

Asa cum ne-am obisnuit, a fost o intilnire strasnica, cu surprize multe si mai ales placute. La mai multe astfel de intilniri. :clapping:
 
si eu m-am simtit foarte bine, dar mi s-a parut ca a trecut cam prea devreme. am pus la cale cu misu o noua intilnire de vreo doua zile, undeva prin mai, pe valea prahovei :clapping:
 
Grozav. Pana atunci sper sa termin si eu cu teza si altele... :clapping: :40:
 
Toata lumea s'a simtit foarte bine, s'au discutat fel si fel de lucruri interesante ca deobicei, nici nu stiti ce ati ratat :32:, ma refer la cei ce nu au fost prezenti :32: Abia astept sa ne revedem cu bine in lunile urmatoare :clapping: :40:,
 
Ca bine zice ady :32: :32: :clapping: Nici nu stiti ce ati pierdut. :40: Confirm si eu acest lucru ! :32: :38: :38: :38: Speram ca urmatoarea sa fie tot pe atat, ba chiar si mai si :38:
 
ady, pot sa am si eu niste poze de la tine? :clapping:
 
dar pozele de la tine unde sint? ca le vrem si noi.... :clapping:
 
Acum incarc pozele pe transfer, scuzati intarzaierea :clapping: , am fost putin mai ocupat.
 
Buna ziua, buna seara, salutare!
A fost f. bine si ma bucur ca ne-am intalnit!
Am vazut o parte din oamenii care, chiar fac ceva!
Fac efectiv ceva intr-un domeniu care la prima vedere e rezervat numai profesionistilor.
Dar, inca o data, se dovedeste ca pasiunea si implicarea intr-un domeniu - fie el chiar si efectiv dezastruos -
nu poate duce decat la rezultate esentiale d.p.d.v uman.
Dincolo de faptul ca intalnirea asta mi-a produs o mare bucurie, mai e ceva, ceva absolut esential: mi-a dovedit ca inca nu suntem "pierduti", nu suntem pierduti intr-un ocean de superficialitate. Si asta e esential de fapt!
Dincolo de toate, intr-un final,..., raman numai,si numai,..., niste Oameni...
Ca inca mai exista "ceva" profund...
 
multumim, Cristian, dar nu uita ca si tu ai o contributie semnificativa pe-aici!
 
N-am nici o contributie, nu eu am muncit aici. Cateva vorbe,..., nu inseamna mare lucru.
Munca e aia zilnica, cu eforturi, cu implicare interioara, consecventa, etc, etc...
Eu n-am facut asa ceva aici.
 
de la cine oi fi invatat eu o gramada de chestii??? eu iti multumesc din nou si sint sigura ca intelegi de ce.
 
Si eu ma bucur, Cristian, ca ne-am intanit. Cateva vorbe, zici ? Eu zic: cateva vorbe, dar una si una. :clapping: Vorbe din care lumea are ce invata, intelegand anumite lucruri. Multumim inca o data si speram sa mai vii cu interventii de acelasi gen. Vorbe putine, dar...alese :40: :32:
 
Avand in vedere ca a venit primavara, astept sugestii de locatie precum si de data pentru intanlirea de primavara a cutremurofanilor. Asadar, sa vedem unde, ce si cum..... :D
 
Cel mai probabil in mai-iunie, pana atunci nu prea am timp, si nici nu sunt o companie prea placuta ...asa pe fuga. Plus ca nu m-am inzdravenit cum trebuie.
 
Sunt destul de ocupat in perioada asta, plus ca din cauza sensibilitatii nu prea imi permit sa ies cine stie ce. Trebuie sa ma restabilesc pentru o plecare din tara la sfarsitul lunii mai, asa ca vom mai vedea. Asta e situatia, eventual va puteti vedea si fara mine. Am o perioada mai complicata, din multe puncte de vedere, si sunt cam fara chef, prin urmare nu pot fi nici o companie prea placuta...
 
Pana, in prezent si'au anuntat prezenta Old DG, Dan si subsemnatul. Gx poate totusi te razgandesti, nu ti'ar strica cateva ore de relax. Cu totii avem probleme de sanatate, daca stau sa ma gandesc ce ma asteapta anul acesta as innebunii, insa incerc sa ma autocontrolez si de asemena sa am parte de relaxare totala. Asadar asteptam, asteptam si iara asteptam.....
 
Back
Sus