• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Pariuri seismice

noi radem de prostiile astea, nu le vehiculam ci le discreditam facand misto de ele =)) asta e rolul topicului asta =)) daniel asta? probabil un alt \"adevarat\" de pe ioanistrate.ro :55:
 
pai pariem????? asta e pariul meu. conteaza cine zice? eu zic ca conteaza cine pune problema. asta ca explicatie, si eu rid si ma amuza tema, whatever...asta am pariat.:55:
este adevarat ca din putzu gandirii mia iesit o schema: unu dur si exigent, aspuru dar sever baga o chestie: bla=bla....citizi pariul. mi/a cashunat pe idee..=)) nu de alta da am o prietena si din 77 stiu ce reactzie a avut taicasu la \"pericolu\" ala , si la altele spre ex. - accident feroviar... imi place ideea si merg pe mana lui ca mie nu-mi zice nimic nici \"pestele\" partener domestic (deshi nu-i ii himself da le traieshte), nici catzelu din dotare, nici pisicutzele (2)=)), cum n-au zis nici in aprilie.
orishicum la pariuri te bagi din fler, din informatie, de sanchi.....ce are? am bagat sursa ca mi-se pare corect fatza de respectivu si fatza de mine.
 
si apropos, e de pe varza lu ii, da cata vreme e impotriva, traiasca! :55:
orishicum, ce draq? fotonu pica, macar doua surse ca sa ai idei corecte, neh???
 
Pariez pe un 3.5 la 145 km adancime ca n-a inteles nimeni=))
 
70-80%, nu pun mai mult.... sa zicem..... 4,5-5,2 la 90km in maxim 48-72 de ore

imi rezerv dreptul sa corectez :55:

PS. Evident Vrancea :)
 
eu chiar zic> aprox 7-8 dimi 29.05 , 4,5/5 (ca sa fie) ceva, DAAAR 100-130 km.
eeeee?
mere?
 
cris, pana acum am 1-0 :) La 2-0 cred ca deja cei de la IRSA trebe sa se mai gandeasca :55:
 
deci, din putzu gandirii: ce ar fi daca vb cu teoctist si se face indepenent, si noi dam cu zaru, el posteaza si semafoorizeaza....apoi bagam pe top net (whatever) si facem cumva tz% din asta??=))
ca doar nu istem cei mai fraieri vibratzionishti....
ma rog sa videm zise :55: iase si da data asta???
 
dragul meu cris..... nu este locul, daca doresti ceva anume, pls pe privat, si gata cu offtopicul, sorry
 
cool...
by the way is \"draga\" si habar n=am cum e cu privata. ma rig nu aia de acasa, ti-e clar. is junioara :55:=))
 
exact sub mesaj ai un butom PM sin unul FIND. Privat e exact PM. Acolo se tin discutiile intre 4 ochi =)) deoarece nu toti sunt interesati de discutia dintre noi probabil. Stai calma, nu e aia de acasa, sunt casatorit si am si copil plus o firma ce imi mananca efectiv 101% din timpul pe care il am :55:
 
=)) 1. am bunghit adincimeaaa.
=)) 2. la intensitate sunt varza....
:55: 3. cu data/orele is so-so.


deci urmatorul pariu (al 3\'lea):
30.05, interval orar 03 la 08 am, tot 4/5, cu peste 130 adancime.

ps(t)>tot bericica..=))
 
=)) ai vazut pos 57? si euuuu:clapping::55::clapping:
 
adica in max 5 zile? hmmmm...eu zic ca nu
mai degraba un 4+ la greci :55::harhar:=))
a venit si 4,3 la greci, exact pe 1 iunie ; l-am prevazut de acu 5 zile!!! =)) =))
 
indonezia, 5,2 adincime 10-30km pina poimiine la ora 10UTC
 
Back
Sus