• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Sa radem cu Istrate!

Avem amadoi dreptate. De aici sa rezulte ca acolo sunt si oameni idioti? :55:
Sau cand e vorba de asa ceva se numesc victime ale inselatoriei?
Chiar, la TV apar astfel de cazuri, iar cei ce dau bani aiurea se numesc victime. Iar cei ce-i determina sa dea bani se numesc escroci.
Deja nu mai e de ras aici. Mie-mi miroase a penal. Numai sa vedem daca chiar asa face faimosu, ulisul (de la Ulise vine asta, admine, sic!), adevaratul.
 
bogdan a spus:
Avem amadoi dreptate. De aici sa rezulte ca acolo sunt si oameni idioti? :55:
Sau cand e vorba de asa ceva se numesc victime ale inselatoriei?
Chiar, la TV apar astfel de cazuri, iar cei ce dau bani aiurea se numesc victime. Iar cei ce-i determina sa dea bani se numesc escroci.
Deja nu mai e de ras aici. Mie-mi miroase a penal. Numai sa vedem daca chiar asa face faimosu, ulisul (de la Ulise vine asta, admine, sic!), adevaratul.

rezulta si ca adminu stie bine cum sa manipuleze oamenii, impreuna cu gasca lui. doar nu crezi ca e prost sa faca ceva la vedere. va testa intii terenul, sa vada daca si cine pune botul iar apoi va actiona pe la spate. cred ca tre sa-mi mai fac vreo doua conturi, sa am mai multe sanse de ”cistig” :135:.
 
vad ca adminu a corectat greseala cu ”pensilor”. admine, ori te duci la scoala, ori pui pe cineva care stie ortografie sa te verifice, ca te faci de tot risul! :55: :135: :135:
 
A vibrat prea tare si a uitat o litera :55: :135: I-au oscilat vibratiile :135: :32:
 
bai frate, dar omul asta e chiar atit de paralel cu lb romana??? iar a dat o boaba ”Urmeaza o noapte sub semnul intrebari. ” admineeeeeeeee, iar ai mincat un i, de data asta nu-ti mai spun unde. ghiceste singur, hai, curaj, nu e asa de greu :55: :135: :135:
 
Lasa-l mai, ca o fi si el stresat.
Pai daca oscileaza vibratiile (sau vibreaza oscilatiile?) nu e de gluma... :55:
 
Nici inspiratie nu mai are. Ii copiaza pe Sarbu (ala cu vanatoarea si oul) si pe Nastase (mai e nevoie sa spun cu ce? :55: )
 
domnisoara snowwhite (sa intelegem ca inca mai crede in povesti?) s-a infipt bine in gepaco
Asta ca sa nu mai vorbesc de titlul topicului ”atentionare/alerta credibila”... Ce vrea sa insemne asta? Te rog sa iei act ca toate atentionarile postate de catre admin sunt credibile, nu-si permite nimeni sa glumeasca cu asa ceva. Insa nu uita, ca tot admin vorbeste in atentionarile postate despre producerea unui ”eveniment negativ”, care poate fi si altceva decat un cutremur.
va dati seama ce tupeu, sa nu creada cineva in atentionarile admin, care-s foarte serioase :55: :135: :135: pe cine crede ca prosteste?
tot pomenita domnisoara spune
[color=\"#FF0000\"]Admin si echipa[/color] de moderare a forumului [color=\"#FF0000\"]nu are [/color]nici un amestec in ceea ce postezi tu pe acest topic.
snow, mai treci si tu pe la scoala, clasa a IV-a cred, faci dezacorduri de om scolit in graba; tu ai auzit in viata ta de subiect multiplu? (Admin si echipa) care cere pluralul pt verb? (nu au). cred ca nu. mai ce grea e gramatica asta...
 
http://i47.tinypic.com/2lbe36h.png

Mare dreptate avea aceasta doamna Mioara in postul ei de acum cateva zile:D ca vine iar atentionare de pasti. Mi-a placut atat de mult postul incat am facut repede poza gandindu-ma ca o sa fie sters. Bineinteles ca istrateii au banat-o dupaia ca deh ei nu stiu sa dezbata problema si arunca cu ban direct:)) Au pus la anunturi zilnice niste cuvinte de te doare capul si nu alta:)). Vai de capul lor si de aia care sunt manipulati si speriati de istrateii nebuni.
 
super tare doamna, le-a zis bine. evident ca au banat-o, ce sa te astepti de la moderatorii aia? ma gandesc ca adminu, cit de timpitel e, e totusi un om cu ceva bun simt, spre deosebire de moderatori. nu stiu cum si i-a ales, probabil ca nu el a facut-o.
 
Intr-adevar se confirma ca Istrate are ceva cu Pastele! Va fi nevoie de o minune, sau asa ceva, ca sa fie evitata o noua isterie in masa, provocata si promovata desigur de zero tv. Postul fotografiat mai sus reflecta intocmai parerea mea :55:. Felicitari autoarei!
 
Nu stiu ce sa mai cred. Nu mai e nimic de ras? :55:
 
bogdan a spus:
Nu stiu ce sa mai cred. Nu mai e nimic de ras? :55:

ai sa aflii ca de ce :32: za tru behind za smeu>

Postat de cancan in 2010-02-23 20:50:03 GMT
Dezvăluirile despre secta IST.RATE continuă. Documentele şi declaraţiile unor martori, pe zi ce trece, noi dovezi despre haremul pe care ADMIN şi la format în interiorul site-ului. Mai multe declaraţii explică pasiunea lui ADMIN în special pentru virgine. Unul dintre martori a susţinut că “ADMIN era interesat de un mit indian potrivit căruia ar fi atins anumite culmi şi puteri de spiritualitate dacă ar fi făcut amor cu 1.000 de fete virgine”. Aceste informaţii sunt confirmate de mai mulţi membri, care, sub protecţia anonimatului, ne-au declarat că ADMIN le-a spus că s-ar fi “eliberat spiritual, ceea ce înseamnă că, de fapt, avusese această culme spirituală”, deci şi numărul de relaţii sexuale dorite. Tactica de acţiune a ADMIN era relativ simplă in privinta fetelor. Acestea erau duse mai întai la nişte reuniuni, unde erau îndoctrinate spunandu-li-se că ISTR.ATE ar fi un fel de Dumnezeu, un mare “învăţat”, care te eliberează spiritual prin vibratiile emise. Fetele căpătau astfel încredere în “Maestru”, iar apoi convingerea acestora să aibă legături cu ADMIN devenea simplă.

dixit moboticsa

:135::lol::135::lol::32::lol::69::lol::69::lol::6::lol::6:
 
:55:
Daca mai creste mult in culme, s-ar putea sa ramana fara aer :135:
 
super tare! cineva de la istratoi are coloana - Userul axeldragos se retrage definitiv !
spre deosebire de altul...
axeldragos, te astept la discutii aici si astept un PM.
 
Incep o poezie pe care o dedic tuturor istratilor din tara asta, dar in mod special pentru adminul si madam ioana.
Prima strofa este urmatoarea:

VINE NOAPTEA, BINE-MI PARE
LUAM ISTRATII LA BATAIE,
ADMINUL INSPAIMANTAT
S-A SUIT INTR-UN COPAC




:55: :135: :135: :32: :69: :69: :6:
 
iaca ce-l roade pe aminel

(21:17:37) admin: ma uitam asa
(21:17:52) admin: care sunt liderii de pe celalalte forumuri
(21:17:55) admin: un portar
(21:18:04) mihai_ipm: admin de ce ai nevoie ca reaba sa fie ok?
(21:18:20) admin: un om care vine intr-un magazin gen altex
(21:18:30) admin: unul care lucreaza la electrica
(21:18:32) admin: si tot asa
(21:18:42) admin: oameni cu preocupari marete
(21:19:46) admin: dar nu o sa inteleg niciodata CURVASAREALA

care va simtiti portar? care lucrati la electrica, de i-ati intrerupt curentul doua zile? identificarea, repejor!
 
Back
Sus