• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Sa radem cu Istrate!

nu-mi vine sa cred cum musca aia de acolo... s-au inghesuit sa-si dea cu parerea... ca la piata :harhar:
 
Asta e poporul, prostia e mare in tara asta...
 
Eu cred ca adminul/a are de fapt un rol mefistofelic. Cred ca este platit/a de cineva sa il discrediteze complet si irevocabil pe Istrate. Probabil concurenta... Hancu??
 
incep sa cred si eu chestia asta... e absolut penibil :harhar: auzi, SLI !!! jenant :harhar:
 
NO COMMENT......:harhar: :ack: :ack: :harhar: :worthy: :ack: :ack:
M-am prapadit de ras cand am vazut, auzi la ei SLI......:worthy:=))
 
Nu SLI! :harhar: FLI! :harhar::ack::worthy: Farul lui Istrate!!!
 
Nu SLI! :harhar: FLI! :harhar::ack::worthy: Farul lui Istrate!!!
ba e SCARA :worthy: :ack: :ack:
iaca dovada:

[attachment=4599:200908/post_543_1249674136_d81f7836288b32c5e1ac4716fab4b836.attach]
 
Nu SLI! :harhar: FLI! :harhar::ack::worthy: Farul lui Istrate!!!

Stati ca vine unu\' mai copt, :ack::ack:):ack:
[attachment=4600:200908/post_1096_1249674279_c7147d77241516248923ef5391d91db8.attach]

Sau acesta ii intrece pe toti, rigla lui istrate :worthy:=)):ack:
[attachment=4601:200908/post_1096_1249674311_7314731d97c6adf4123a360b4fe56d0f.attach]
 
\'Alex\' pid=\'26055\' dateline=\'1249673738\' a spus:
Nu SLI! :harhar: FLI! :harhar::ack::worthy: Farul lui Istrate!!!
ba e SCARA :ack: :ack: :ack:
iaca dovada:

Blasfemie!!! Nu stie ca nu e bine sa cobori pe scari in timpul unui cutremur?:worthy::ack::ack:
 
Bai copii, de mult nu am mai ras ca acum :harhar: de unde se aduna frate astia pe site la Istrate? De unde-i culege? Unde-si face reclama? Ca-s numai specimene, unul si unul! :harhar:
 
Bai copii, de mult nu am mai ras ca acum :harhar: de unde se aduna frate astia pe site la Istrate? De unde-i culege? Unde-si face reclama? Ca-s numai specimene, unul si unul! :worthy:

buuuuuuuey puia! te rog! pai io zic ca o sa bag ca badea cu ecspresia lui cu romanika o chestie sa nu=mi fure nimeni ideea da nu ma pot abtzine sa nu te trag de urechi roaKare...ian gandeste!
istrate > istratzii lui....
(d)istartu> (d)istratzii lui...:ack:
tzine de distractzie nu de seriosheniile de p=acilea :worthy:=)):ack:
romanii e un popor vesel ca numa asta ne=a mai scos la liman, uitashi de mareea de bancuri de pe vremea lu impuscatu abuziv???
credeam ca bula era history da iaca se nascu distratu! :harhar:
 
Ieri, pe site-ul Antenei 3 era mediatizat blogul schizofrenului istrate. Si era chiar elogiat. E televiziunea aia unde isi fac veacul si nulitati precum Cristoiu sau tovarasa Gabi Vranceanu Firea, care dupa cutremurul din 25 aprilie intrase in vrie, saraca, si debita niste tampenii rivalizand cu ale lui hancu sau istrate. De fapt, mie imi este sincer mila de aceasta doamna. Ca jurnalist, e oricum jalnica, o nulitate din toate punctele de vedere.
 
Vazand adunatura de la Istrate, ma simt mai bine. Cu siguranta va fi nevoie inca multa vreme de psihiatri si psihologi :harhar:
 
mie nu-mi vine sa cred ce mindru e admin de munca lui! ce mare smecherie a facut? (ca vad ca a tinut sa specifice ca el a facut totul) :harhar:
 
a gresit complet... sa ii sugeram sa schimbe grafica, sa faca LIFTUL lui istrate (sau lifting :) )
 
:harhar: ar fi culmea sa faca lift!
 
ar fi ceva nou, revolutionar, sigur nu s-a gandit
 
Back
Sus