• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (2)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
e in Sighisoara si e f incantat de priveliste.
a fost si in turn.
 
Nu stiu, nu am fost niciodata in Sighisoara...
 
Cica azi incepe festivalul de la Sighisoara...
 
Daca urmariti prognoza pew sapt viitoare va apuca ameteala.Azi au anuntat 32 si sunt 31 C la Bucuresti acum iar sapt. viitoare sunt anuntate 38C.....................
 
Deja sunt 32 de grade in Bucuresti si probabil va mai creste temp cu 1-2 grade...
 
LUME....LUME...! :biggrin:
Feriti ca vine cutremurologul SORINSOV de pe coclauri si vine...vine...calca totul in picioare...si tot vine....dati breaking news pe CNN....puneti afise pe stalpii de la Electrica....chemati pompierii...garda de onoare....goliti florariile...ca vineeeeeeeeeeeeee........si tot vineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....si iar vineeeeeeeeeeeeeeeeeeee..... :biggrin:
 
:biggrin: Feriti-va din calea lui ca e proaspat odihnit:47: si energizat cu sucuri de mure, zmeura si capsuni montane:cool:...negru ca o cioara de la bronzul adunat de pe strada:10: si piscotit de la micul dejun:12:
 
E in gara asa ca feriti din calea lui.
Vijelia seismica e cu ochii pe noi:harhar:
 
Dragii mei,
Bine v-am regasit pe toti ! :biggrin::17::17::17::17::3: Va spun de la inceput ca mi-ati lipsit tare mult in decursul celor 3 saptamani de
abs(tin)enta...:harhar: Sper ca sunteti toti voiosi si sanatosi, ferice, tot ce vreti...
Eh, primul lucru ar tb. sa vad cine n-a fost cuminte...Dodo, fireste, ca de obicei. Dodo, Contele Dracula vrea sa te vaza, impreuna cu ceata lui de vampiri. Vin vampirii la Dodo....:biggrin:
In al doilea rand, cred ca ati observat ca Dodo a fost purtatoarea mea de cuvant de-a lungul celor 3 saptamani. I-am facut aceasta cinste maestrei de ceremonii Dodo :harhar: Si cred ca s-a achitat destul de onorabil de aceasta sarcina, as zice multumitor/acceptabil/suficient. Drept pt care ii acord lui Dodo nota 7 (SAPTE) !!!! :harhar: Un 7 meritat pe deplin, draga Dodo !
 
Cata rautate:ack:
Ei sice 7 e foarteeeeeeeeeee bun!:biggrin:
Tu nici macar atat nu ai
 
Si daca iti dadeam 4 si ramaneai corigenta ??? Te mai infoiai asa ??? Vezi ca Dracula vrea sa te jumuleasca de tot...:biggrin::harhar::biggrin::17::death: Iti zboara fulgii si tot penajul...:harhar::harhar: Dodo jumulita...:harhar::harhar::harhar:
 
Tu meritai 3 pentru ca m-aistresat.
Se uitautoti la mine ca la urs de la piuturile tale:ack:
 
Tu meritai 3 pentru ca m-aistresat.
Se uitautoti la mine ca la urs de la piuturile tale:ack:

PIU, PIU, PIU....PIU, PIU, PIU...
face Dodo...:biggrin::harhar::biggrin:
 
Nu eu faceam asa ci bombardamentul de sms-uri:ack:
In loc sa ma platesti ca am transmis tot timpul stiri de pe frontul de rasarit, apus, etc tu ma critici:ack:
Shameeeeeeeeeeeee
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus