• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (2)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
[quote name=\'sorinas]In primul rand \"La multi ani!\" ptr. SYL( scuze\' date=\' cu intarziere, dar nu am mai trecut pe aci decat in fuga.)[/quote\']

Multumesc !
Vezi ca e un topic separat pt asta. :biggrin:
 
Au fost dar mici. le-am postat la cutremur 2006.
 
micul spion vine luni si pleaca la festivalul de la Sighisoara.
 
Reiau: luni seara ajung in Bucuresti, repaus 2 zile (18 si 19), iar pe 20 plec la munte, la Predeal, la hotel Orizont...:harhar::17::harhar::10: Pe 25 plec de acolo direct la Sighisoara. Pt. detalii, www.sighisoara.com
Eu am mai fost acum 3 ani acolo, dar am stat numai o zi. Acum imi propun sa prind toate cele 3 zile ale festivalului (28-30 iulie), plus inca 2 pt explorari in imprejurimi, Biertan, Medias, vedem...:harhar::32: Promit poze si filmultetze din Sighisoara; cel mai bine le pun pe CD si vi le dau cand ne-am vedea la un moment dat. Vedem cum facem...:biggrin::harhar::biggrin:
 
:ack:Vrei sa iti platim un suc pentru poze?
Ce afaceristttttttttttttt:ack:
 
:ack:Vrei sa iti platim un suc pentru poze?
Ce afaceristttttttttttttt:ack:
Bonnn, atunci ramaneti fara poze...:biggrin::harhar::biggrin::harhar:
 
Pe site-ul indicat (www.sighisoara.com) gasiti si programul festivalului Sighisoara Medievala 2006 ! :biggrin::biggrin::17::harhar:
 
NOI NU PLECAM LA SIGHISOARA DAR PAPAM TORT:harhar:
 
Se depune la banca si o sa fim milionari:harhar:
 
Dar noi vom papa tort dietetic din frunze si gauri de svaiter:harhar:
Il parfumam cu putina apa de la cismeaua din colt si il ornam cu niste flori de carton:harhar:
 
Dar noi vom papa tort dietetic din frunze si gauri de svaiter:harhar:
Il parfumam cu putina apa de la cismeaua din colt si il ornam cu niste flori de carton:harhar:
Pai il puteti condimenta si cu niste anghinare, asa, ca sa-i dea gust...:biggrin::harhar::biggrin::harhar::harhar:
 
Pai o sa ii punem o poza cu ciocolata ca sa se stie ce aroima are:harhar:
 
Pai o sa ii punem o poza cu ciocolata ca sa se stie ce aroima are:harhar:
...gust de ceai de anghinare :biggrin::harhar::biggrin::harhar::harhar:
 
O sa aiba gust buuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnn :biggrin:
La urma urmei putem sa aruncam si niste grausor de soareci deasupra ca sa fie mai colorat:harhar:
 
Iar eu o sa va trimit bezele din Sighisoara :biggrin::harhar::biggrin::harhar::harhar::harhar::harhar:
 
Acum plecam, ca expira timpul. Nu ploua, doar sunt ceva nori, si spre dupa-masa se face frumos. Pana atunci, mergem pe la Techirghiol ! Dodo, sa fii cuminte si sa nu te ingrasi prea tare. Fii cumpatata...:biggrin::harhar::biggrin::harhar:
Ciao...:harhar:
S.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus