• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (2)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Pai EarthQuake eu nu sunt arhitect. Nici pe departe. Un politehnist absolvent de Automatica si Calculatoare 2000, pe scurt :harhar::32::harhar:

:biggrin: mi-ai luat un asteroid de pe coracon :biggrin:
 
Stai ca sa nu care cumva sa sara Dodo in sus, apare c-o falca in cer si una in pamant, nu altceva :biggrin::harhar::biggrin: Acu umbla pe Luna...:harhar::harhar:
 
legat de rachetele nord-coreenilor, ce parere ai/aveti ?
crezi/credeti ca a fost un simplu foc de paie, sa se dea mari ca au cu ce sau e posibil sa se mai lungeasca ?

parerea mea, ca un singur lucru e cert, acela ca le va fi foarte greu americanilor sa intervina militar acolo.
 
legat de rachetele nord-coreenilor, ce parere ai/aveti ?
crezi/credeti ca a fost un simplu foc de paie, sa se dea mari ca au cu ce sau e posibil sa se mai lungeasca ?

parerea mea, ca un singur lucru e cert, acela ca le va fi foarte greu americanilor sa intervina militar acolo.
Aia fac si parada...Pe de alta parte, nu pot sa nu remarc ca li se potriveste incuiatilor alora chestia cu TICHIA DE MARGARITAR. Populatia moare de foame si aia nu se preocupa decat sa trimita spioni in COreea de sud si alte de-astea...:biggrin::ack: Ce pretentii sa ai de la urmasul lui Kim Ir Sen...:biggrin::ack:
 
e la ora de echitatie asteroidala :biggrin:
...Si sare din asteroid in asteroid :biggrin::harhar::harhar: Toutatis e interesant, Dodo :harhar::harhar::harhar:
 
Ce tzutzakis mai?
Cine mai e si asta?
Eu stiam tzatziki....yam, yam, yam
 
Toutatis, Dodo, e un asteroid cu o forma mai ciudata, de cartof, care se apropie din cand in cand de Pamant. Vrei sa il calaresti ? :biggrin::harhar::biggrin::harhar::harhar::harhar::harhar::harhar:
 
Nu multumesc. Prefer o salata acum.:biggrin:
 
Nu vrei un compot de asteroizi draguti ? :biggrin::harhar::biggrin:
 
Nu multumesc, daca imi raman printre dinti?:biggrin:
 
Sorin motzaie in deplasare si Dodo e sef pe forum:harhar:
Nu va speriati Vrancea a dormit linistita caci sorinel vegheza la linistea noastra:32:
 
Am avut un vis aiuristic. Am visat ca o voce spunea: peste 1h cutremur in Rusia.
Eram afara la un moment dat si vorbeam cu vecini iar cand am intors capul am vazut blocul de alaturi retezat de la etj 4 cred. Parca era taiat cu un cutit.(culmea e ca blocul are vreo 10 scari). Am intors capul si am vazut-o pe mama la geam si i-am spus sa coboare caci va fi un seism in Rusia.
Ce aiureala de vis:ack:
Nu am priceput nimic si plus de asta cum sa nu simt un seismcare a retezat un bloc:ack:?
Stiu ca veti face misto dar vroiam sa va povestesc visul doar.
 
Dodo, sezi binisor, draga...:biggrin: Calmeaza-te ! Ia un Extraveral, ceva :harhar::harhar::17::5: Incepi sa ne ingrijorezi...:biggrin::harhar::harhar:
 
:ack:dodo nu ia somnifere:ack:
dodo se trezeste acum.
 
Mai bine culca-te la loc si fa nani pana diseara...:biggrin::harhar::biggrin::harhar::harhar:
 
Cata rautate si invidie:ack:
Vrei sa stii tu tot cat dorm eu?
In vis m-am trezit la ora 19 asa ca am ramas acasa ca nu era sa ma duc ca un huhurez la munca:ack:
 
Dodo, bea un ceai, o cafea, ce vrei, si pe urma intinde-te si asteapta sa vina doctorul...:biggrin::5::biggrin:
 
stiti ce am gasit ieri in balconnnnnnnnnnnnnn?
o ganganie imensa:ack:
o studia catelul de la distanta: era o lacusta!!!!!!!!!!!!!!
am avut curaj sa o prind cu un servetel si sa o zbor pe balcon.....desi era sa imi zboare inapoi:ack:
ce musafiri fara educatie:ack:
 
Vezi ca atragi carabusii ...eventual o radasca...:biggrin::harhar::biggrin:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus