• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (2)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Am mai avut ganganii zburatoare neinvitate:ack:
Odata am ucis una cu un spray de muste dar era sa mor si eu caci am dat tot flaconul. Era mare gangania, cat o maslina:ack:
 
Dragi colegi forumisti
Dupa cum stiti deja, eu de luni 10 iulie si pana la finele acestei luni intru intr-o binemeritata perioada de relache...:harhar::harhar::17::17::biggrin::17::harhar::32: 3 saptamani voi fi departe de computer, Net si toate cele. Nu exclud ca, punctual, sa mai apar sa imi citesc mailul la Yahoo. Dar, in principiu, voi fi absent si o insarcinez pe Dodo sa stea de veghe...ca si asa e insomniaca :biggrin::harhar: Pentru lucruri deosebite, imi puteti scrie la adresa de Yahoo [email protected]. Dodo are si nr. meu de mobil si ii dau voie sa il dea celor interesati care ar vrea sa imi spuna ceva si e importanta promptitudinea. Sunt un tip cat se poate de sociabil asa ca nu ma supar...
Ok, e cam timpul sa ma opresc aici. Va doresc si voua toate cele bune, petrecere frumoasa care pe unde o sa umblati. Si, SYL, iti spun de acum LA MULTI ANI si cele mai bune ganduri, bafta in toate si sa fii ferice...
Gata,ajunge.
Ciao...
Sorin
 
:biggrin:Vacanta placuta:biggrin:
Te asteptam cu interes la intoarcere:harhar:
 
Nu-i asa ca va este dor de sorinsov:whistling::biggrin:?
Mesaj pentru forumisti:
E cool la mare, la soare, distractie pe cinste, relache total:harhar:
Unii se distreaza:ack: si altii muncesc:ack:
Va dati seama ce culoare de tomata are ? Precis a sforait pe o saltea si acum se iaurtizeaza:hypocrite:
 
Chiar ca e liniste da cand a plecat Sorin in vacanta...
Dar restul ce fac ? EarthQuake, Alexe Emil, Iepurila, Sorinas, etc ?
 
Nou msg de la sorin.
\"m-am facut ciocolatiu super, o culoare delicioasa! Vremea a fost splendida si astazi!!
facem plaja de la 8 la 11.30 si de la 16.30 la 18.30, ca sa nu ne ardem!
Salutari la toata lumea de pe MICROPLACA MARII NEGRE!\"

:harhar:
Va dati seama ce de ciocolata avem cand revine?
:biggrin:O fi bronzat uniform?:biggrin::biggrin::harhar:
 
:harhar: Adica ce vrei sa spui?
Daca o fi adormit pe plaja are spatele ca o \"tomata ciocolatie cu iz de broscuta\" si burta \"spuma laptelui batut cu bidineaua\".:biggrin::harhar::biggrin:
 
Hai lasa vrajeala, nu o mai da la intors. :biggrin:
 
sal\'tare, mai dragilor
va citesc in fiecare zi, chiar daca n-am timp sa scriu si acum zau ca-mi lipsiti
nimic nou, nici o informatie? ce ne facem cu linistea asta din Vrancea? pe mine zau ca ma sperie.
of, m-as muta si-n Congo numai sa nu mai am cosmaruri legate de cutremure noapte de noapte :biggrin:
 
Se pare ca pana in toamna va fi liniste:ack:
Linistea dinaintea furtunii:ack:
Cert este ca Vrancea sforaie si asta nu e bine:ack:
 
La mare este furtuna si valuri mari iar turistii se avanta in larg.
Bate vantul dar e cald. Femeile sunt mai inconstiente.
Mesaj transmis de sorinsov corespondent CNN cutremur net de pe Subplaca dobrogeana:harhar:
 
Cat de inconstiente sunt femeile ? Macar arat bine ? :biggrin:
Ehhh de 3 ani nu am mai fost la mare. :biggrin:
 
Pretentiosul carcotas se plange ca o dama bine a facut strip tease langa el intr-un val.
Ei si ce daca avea 200kg si 50 de ani pe un picior?
E culmea baiatul asta!:biggrin:
Dupa ce ca e gratis mai face si scandal:ack:
 
Corespondentul nostru pe Litoral ne transmite salutari, e plin de fete frumoase, valurile s-au domolit, totul e super.
 
Salutare!!!
In primul rand \"La multi ani!\" ptr. SYL( scuze, cu intarziere, dar nu am mai trecut pe aci decat in fuga.)

Ceva vesti proaspete??? sau dupa cum se vede Vrancea dormiteaza , pana cand? ca incepe sa ma ia cu cosmaruri!:biggrin:

Se cam ingroasa treaba ptr. toamna sau o sa fie ceva asa\" subtire\"?
Voi ce parere aveti?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus