• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (2)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
atunci a inceput miscarea placii euro asiatice.
placa africana e in concediu de nastere.
sorinas stai calm.
mai repede caziin nas decat sa vina un seism.
atentie la traversare sa nu te prinda cutremurul in ghips:harhar:
Multumesc frumos ptr urari!!!:biggrin:
 
Dodo, placa euroasiatica nu se opreste niciodata din miscare. In plus, gandeste-te ca inca de anul trecut cutremurele vrancene par a fi avut, in majoritate, plane de faliere orientate tangent la Curbura, deci in mare parte au cam inceput sa fie date de miscarea blocului asiatic.
 
Dodo, te asiguram ca nu te barfim, nu despre tine vorbim cum te-a lasat Sorin sa crezi, ci despre cu totul altceva.
 
Sorinas a avut aceeasi problema ca si mine. Nu ne putem introduce avatarurile. Am tot incercat si nimic. :biggrin::biggrin:
 
Sorinas a avut aceeasi problema ca si mine. Nu ne putem introduce avatarurile. Am tot incercat si nimic. :biggrin::harhar:

Eu imi pusei unu din galerie!!!:biggrin:
 
:biggrin: eu am avatar:harhar:
nu itiurez nimic rau dar nu am timp sa dezvolt ideea.
trebuiesa fi atent la viata dezi cu zi care uneori este mai periculoasa decat unseism care nu vine prea des:worthy::harhar:
va faceti de cap in lipsa mea:ack:
nu-i nimic la noapte dam si noi party fara voi:hypocrite::harhar::biggrin:
 
Gata am reusit...:biggrin: Sa ma invidieze Dodo. :17::harhar::32::harhar::17::17: Dodo, esti invidioasa ? :biggrin::harhar::harhar:
 
sorinsov esti un hot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ai furat avatarul lui Daniel si o sa ne incurci pe toti:ack::biggrin::ack:
Alege alt avatar ca sa te putem recunoaste:ack:
 
Si de unde era sa stiu ??? :biggrin::ack::biggrin: E vina mea ca nu pot sa imi incarc avatarul propriu desi are numai 5 K ???? :harhar::ack::harhar::ack::harhar:
 
Da e vina ta:harhar:
Asa patesc persecutorii lui Dodo:harhar:
 
Da e vina ta:harhar:
Asa patesc persecutorii lui Dodo:harhar:
Las\'ca vezi tu cum te papa BAU-BAUL !!!! :biggrin::harhar::biggrin::harhar: Si asa va disparea ultima Dodo de pe Pamant, dupa suratele ei din secolul 17...:harhar::harhar:
 
Dodo nu dispare ca va fi clonata:harhar:
Unde mai gasiti voi o dodo asa simpaticuta?:biggrin:
 
Daca esti cuminte poate ma sacrific si iti trimit un broscoi avatar:harhar:
 
Daca esti cuminte poate ma sacrific si iti trimit un broscoi avatar:harhar:

Vreau si eu ,te rog, un catel cu dintii mari , care latra si musca rau, asa ca un pitbul!!!:biggrin: ca si asa m-am invadat spaywerele si alte rele de pe net , abia am sters vreo 325, si in mod sigur mai am o gramada, ca altfel de unde primesc mailuri asa aiurea cu tot felul de prostii!!!???
Vreau catel neaparat!!! cu strutu asta nu rezolv nimic!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus