• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (5)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
ia te uita ce schimburi aici :ack:
ce impartiti voi aici si dodo nu primeste?:hypocrite:
 
:ack:dodo are de toate pt ca e strangatoare:whistling:
de secole tot adun si chivernisesc aici pentru viitor:hypocrite:
am hambarul plin cu de toate inclusiv secheletele stramosilor puse la congelator:hypocrite:
o sa ii clonez mai tarziu caci acum sunt busy:harhar::ack:
 
si mai face si vrrrr, bing/bing, vrrrrr, rrrrrrr!
RE: Protectia civila


Dodo Wrote:
asta e dupa fasole nu dupa cirese
profitati ca nu am timp si ma vanzolesc mai mult alaturi pe gfx
o sa va dau extemporal la toti curand si sa vedemce ati invatat din lectiile lui Alty.

ale sunt alte sunete-daca tot suntem in postul Craciunului...

pai cine face bing bing ?
scartz scartz poate si mmmmmmmmmmmmmmmmmm iar se \"muta\" vecinii:hypocrite::ack::hypocrite:
 
Programul are niste buguri sau neajunsuri. M-am oprit cu dezvoltarea ca mie mi s-a parut destul de bun. Altii s-ar putea sa fie de alta parere. De exemplu, s-ar putea sa supere popup-ul. Sau ca uneori confunda actualizarea cu cutremurul nou. Sau faptul ca nu scrie clar ce fac toate butoanele. Sau ca, daca ii ceri, face fisier in directorul \"....\" asa ca daca nu are unde, nu stiu ce face
 
si mai face si vrrrr, bing/bing, vrrrrr, rrrrrrr!
RE: Protectia civila


Dodo Wrote:
asta e dupa fasole nu dupa cirese
profitati ca nu am timp si ma vanzolesc mai mult alaturi pe gfx
o sa va dau extemporal la toti curand si sa vedemce ati invatat din lectiile lui Alty.

ale sunt alte sunete-daca tot suntem in postul Craciunului...

pai cine face bing bing ?
scartz scartz poate si mmmmmmmmmmmmmmmmmm iar se \"muta\" vecinii:hypocrite::ack::harhar:

si astea sunt alte sunete:wink:...asta-mi placea la BD-rile din reviste ...reproducerea in varianta scrisa a diverselor zgomote este o arta:harhar::tongue::harhar:....ce vrei sa spui DoDolita Nene\'?:hypocrite::whistling:
 
Modificare la mesageria privata: numarul maxim de mesaje care pot fi stocate in mesageria privata a fost modificat de la 50 la 250 (am experimentat o usoara senzatie de claustrofobie:harhar::ack::hypocrite:)
 
Modificare la mesageria privata: numarul maxim de mesaje care pot fi stocate in mesageria privata a fost modificat de la 50 la 250 (am experimentat o usoara senzatie de claustrofobie:harhar::hypocrite::harhar:)

Thanks...:ack:
 
:ack:Alty fi cuminte si nu ma provoca.:ack:
nu am vrut sa spun nimic:hypocrite::angel:am tradus ce spuneai tu:whistling:
 
:ack:Alty fi cuminte si nu ma provoca.:hypocrite:
nu am vrut sa spun nimic:hypocrite::angel:am tradus ce spuneai tu:whistling:

si?:biggrin:Cum se comporta o DODO infuriata?:ack:
 
si?:biggrin:Cum se comporta o DODO infuriata?:ack:

Alty, daca vrei iti dau eu niste documentare cu Cernobal... nu e neaparat nevoie sa o infurii pe Dodo ca sa vezi pe pielea ta cum arata o explozie atomica... Comparativ cu Dodo infuriata bomba de la Hiroshima este ca o lumanare pe un tort de onomastica :hypocrite: :harhar:
 
shht Dodo ia cina din orez scartietor:harhar:
 
Alty a spus:
si?:biggrin:Cum se comporta o DODO infuriata?:ack:

Alty, daca vrei iti dau eu niste documentare cu Cernobal... nu e neaparat nevoie sa o infurii pe Dodo ca sa vezi pe pielea ta cum arata o explozie atomica... Comparativ cu Dodo infuriata bomba de la Hiroshima este ca o lumanare pe un tort de onomastica :hypocrite: :harhar:

legat de documentare cu Cernobalul m-ar interesa si pe mine, poti sa-mi spui cum se numesc, deoarece am si eu vreo 2-3 si sa le compar cu ale mele, nu de alta dar poate ai ceva ce nu am. sigur, sigur il am pe cel cu simularea dezastrului care a fost mai mereu pe discovery, mai am unul inregistrat de pe Italia1 si inca vreo 2, o sa ma uit la titluri si le pun aici.
 
shht Dodo ia cina din orez scartietor:harhar:

chiar daca este ceva mai tarziu \"pofta mare\"....ai grija orezul fiert tare nu face bine la stomac (la cioc poate, dar...), iar scartziitul din masele provoaca dependenta:tongue:....Nasico\':biggrin:
 
:ack:ma ciufulizez eu acum si chem tvr sa ma filmeze:hypocrite:sa vezi ce explozii de cernobal ies:hypocrite:
Dodo rontaie orez si poate se face o dodo chineza:harhar:
 
vai ce rai sunteti cu o biata ratusca seculara:ack:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus