• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (5)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
:whistling:ma uitam la stiri:whistling:
eu cred ca merge f bine...dar sa vedem....:whistling::unsure:
 
:unsure::harhar::harhar:motanus puricitus nu poate intra pe forum:harhar::unsure:
nu s-a refreshizat fibra lui optica interstelara:harhar::sad:
:harhar:dodolina e sef de trib:whistling::whistling:
 
Mai, copii, am ajuns de rasul curcilor!:unsure:
Prima data m-am inregistrat sub 13 ani si am avut nevoie de acordul parintilor!:unsure:
Vedeti daca nu stiu engleza?
A doua oara de emotie, am gresit de trei ori parola si am asteptat inca 15 minute!:whistling:
In final, am reusit, sunt alaturi de voi!:sad:
Sper ca recunoasteti pe batranul peste DG si avatarul vechi!:wink:
Al vostru babac!:wink:
 
:unsure::harhar:Dodo e cea mai varstnica:whistling: are cateva secole si milenii amestecate:whistling::wink:

vaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiii o sa imi ia carnetul pentru depasirea vitezei:ack::unsure: asa repede merge forumul asta..ca m-am si speriat cand am pus poza cu dodo:ack::sad::whistling:
 
Neatza lumeeee...:unsure: Azi ne asteapta o noua zi super-torida...:sad::green: 38 de grade la umbra, poate si mai mult...:unsure: EarthQuake, la tine in Pitesti cum e ?? :whistling::whistling:
 
La mine e inca bine. Am spor de munca si acum am inceput transferul fisierelor de la gfxworld pe noul server.:unsure::whistling:
 
Eu ,sincer nu ma pricep la cutremure.Dar cu ocazia asta imi mai imbogatesc cunostintele.Orice informatie e buna.In schimb daca aici ,ma intalnesc cu voi,atunci e si mai bine!:whistling:
 
Buna Dana...:sad: Ce mai faci ? :whistling: Voioasa, sper...:unsure::wink::unsure::hypocrite:
 
Dana, mai voios de atat nu pot fi...:sad: Am fost harnicut in dimineata asta, am vopsit tocurile usilor, am dereticat, spalat geamurile, chestii...:whistling::hypocrite::unsure::unsure: Plin de voie buna, nu altceva...:wink:
 
bravo.Si Danutza a fost harnicuta:Aa facut papica pentru baietii ei,mai ales ca de aseara s-a intregit familia,azi trebuia papa bun.:whistling::unsure:
 
Dana este un topic de amintiri de la seisme..poate ne povestesti si tu....te indruma sosolinu unde e...ca e sef de tulumba aici:harhar:
 
:whistling:cica se inchide taraba dincolo:whistling:asa ca il putem jumuli pe aristocrat ...aici:harhar:
ii agatam clopotei de mustati si ii prindem o tinichea de coada:whistling::whistling::unsure:
 
Dodolitza cu funditza, vrei si aici o runda de RATZELE SI VANATORII, mai bine zis DODOILINATELE SI VANATORII ??? :whistling::harhar::unsure: Ajungi la tigaie in 2 timpi si 3 miscari...:unsure::harhar::sad:
 
ciripiri miau miau cat.....lasa spionita si fa scufundari in Vrancea poate iti spune ceva interesant....:whistling:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus