• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Intalnire forumisti

[color=\"#008000\"] Ma simt onorat de vizita maestrului GeoX la Timisoara, in "Vestul Salbatic" al Tarii. Sper ca nu l-am speriat, prin ceea ce am spus, despre constructii, si nu numai. Pacat doar ca am avut putin timp la dispozitie.[/color] Voi anunta cand mai vin pe la Bucuresti.
Salutarile mele!
 
Nu m-ai speriat deloc :32: :32: Eu regret ca timpul a fost asa scurt, am avut un program plin, asta e. Mi-a facut placere sa ne vedem, oricum :D :87:
 
Se convoaca intalnirea de iarna a cutremurofanilor in ziua de sambata, 15 decembrie, la ora 11, ca de obicei in fata Muzeului Geologiei. Astept reactii. Daca se sugereaza o alta data, in principiu nu voi avea obiectii, cu conditia sa se ajunga la un consens :D
 
Pentru mine e foarte bine, ca deobicei voi fi prezent.
 
Oricum ai fi, numai sa iti faci aparitia, in rest nu conteaza :32: Poate vin si eu nitel "intr-o parte" :87: :D
 
Va propun ca in a doua jumatate a lunii mai sa facem intalnirea de primavara a cutremurofanilor. Asteptam sugestii privind data, locul, ora...si, evident, participanti potentiali. Haideti, va ascult! :45::45::45:
 
Imi iau vorba inapoi si imi cer scuze pentru asta. Nu mai facem nici o intalnire in primavara asta, o lasam pentru la toamna. Imi pare rau, DG, tu si cu ady24 ati fost primii care si-au aratat disponibilitatea, din pacate eu am o perioada grea acum, sunt complet lipsit de chef, nu am timp si nu ma pot ambala sa mobilizez lumea. Eventual daca vreti, intalniti-va fara mine. Eu nu pot veni de data asta. :(:)(:)(:)102:
 
Va propun sa facem o intalnire de vara sau vara- toamna asa, fie in prima jumatate din august, fie in septembrie. Astept pareri in legatura cu perioadele propuse precum si sugestii privind locul.
 
in septembrie! sa se mai racoreasca
 
Mai putin pe 21 Septembrie cand am intalnirea de celebrare a 50 de ani de la terminarea Liceului!
 
pai mai e cam 1 luna pina la proxima intilnire....
poate ar fi bine sa se fixeze o data exacta ca fiecare sa poata verifica daca poate veni. e bine s-o luam din timp daca vrem o adunare "de zile mari", asa cum astept eu (de mult nu am mai avut o intilnire cu mai mult de 4-5 participanti).
 
14-15 e week-end-ul in care multi isi pregatesc copii pentru scoala (pe 16 incepe scoala).
poate cu 1 saptamina mai devreme, sau dupa 21 ar fi mai OK?!
 
eu nu as putea decit pe 15. asa ca zic pas
 
Si eu pledez pentru 15 septembrie. DG nu poate pe 21, a explicat anterior de ce. Asa ca sugerez duminica 15 septembrie.
 
Vedeti, imi e imposibil sa "impac" pe toata lumea. Stiti bine ca m-am mai suparat in ultimii ani din cauza asta. DG a zis mai demult ca nu poate pe 21 septembrie si oricum si pentru mine era mai convenabil sa fie pe la mijlocul lui septembrie. Nu vreau sa se supere nimeni, nici mie nu imi e comod sa incerc sa impac pe toata lumea. Acum, eu propun sa ramanem la 15 septembrie. Nu cred ca e asa mare nenorocire faptul ca e vorba sa ne vedem pentru cateva ore duminica. Microv,cred ca pentru pregatirea copilului se poate folosi si sambata ca si saptamana anterioara, nu se poate lasa pe ultima suta de metri duminica. La urmei, duminica e acea zi a saptamanii in care...da, stiti ca e ziua data sa ne fie libera, nu ? Macar duminica. Asa ca pana acum se converge spre duminica 15 septembrie.
 
nu pentru mine am spus-o ci pentru cei care au copii (asa cum spuneam mai sus, sper sa isi anunte participarea si alti membrii ai forumului in afara celor mereu prezenti). din partea mea, stabiliti cind vreti voi. asa cum spui, nu poti multumi toata lumea.
acum, ca data e stabilita, v-ati gindit si la un loc/ora?
 
Propun sa mai schimbam locul si sa mergem pe undeva in Centrul Vechi. Ca punct initial de intalnire, propun sa fie in fata la Curtea Veche. De altfel am mai fost acolo si la mini-intalnirea din iarna. Ca ora, zic 11 dimineata.
 
Back
Sus