• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Intalnire forumisti

Lume, lumeee: ANUNT IMPORTANT PENTRU COMUNITATE :12: :32: Ta-na-naaaam... :38: :12: :12: :32: :38: :38: :D :87:

Se convoaca intalnirea de toamna a cutremurofanilor, duminica, 14 octombrie, incepand cu orele 11:00 dimineata. Loc de adunare: in fata Muzeului Geologiei, pe Kiseleff, langa Piata Victoriei. Am zis ! :32:
 
Desigur ca voi prezent, nu ratez asemenea moment :D
 
Grozav, yeeeee :87: :32: :32: :38: :38: :38:
Iar eu o sa va arat ceva...in premiera. Prietenii...cred ca stiu ce. :12: :12: Nu-i asa, Anda ? :12: :D Si vin si cu articolul cu "borcanul"... :32: Dan stie ce si cum :D
 
Distractie placuta!
Regret ca nu pot veni, sunt in refacere!
Nu uitati sa dati un telefon, ca de obicei pentru cei care sunt acasa!
 
interesanta prezentarea de la muzeu, frumoasa si reintilnirea cu voi (cei care ati fost), imi pare rau ca a trebuit sa plec asa repede..... :D
poate data viitoare ne adunam mai multi... :87: :32:
 
Buna ziulica
Astazi a avut loc intalnirea de toamna a cutremurofanilor :87: :32: :32: :38: :12: A fost grozav, ca de obicei, ne-am simtit cu totii bine si ne-am distrat pe cinste :38: :D Microv, ne-ai facut o foarte placuta surpriza :38: Au fost prezenti telefonic DG si Bogdan, in afara de cei prezenti fizic, pe care ii las sa isi spuna propriile lor impresii. In ce ma priveste, a fost o mare bucurie sa va revad, ca de fiecare data.
Pe data viitoare...stiti voi, dupa ce termin eu cu prezentarea in catedra, facem o intalnire extraordinara :12:
 
Intr'adevar o intanlire mult asteptata. Mi'a facut placere sa va revad pe toti, s'au vorbit fel si fel de lucruri interesante. Microv chiar ca ne'ai placut surprins.
 
Da, bre! Fuse bine. Mă bucur că v-am revăzut. A fost bună mâncarea de la MȚR, dar mai ales berea. Mă bucur că nu m-am dus la moaștele Sfintei Paraschieva (cu toate că eram la un pas să ajung pe acolo fără voia mea) și am venit să mă văd cu voi. Data viitoare o să vin cu Tigrutza special pentru microv. Interesantă și expunerea despre dinozauri de la Muzeul de Geologie. Data viitoare sper să fim mai mulți participanți. Ceva poze aș dori și eu pe email. Mulțumesc anticipat.
 
Eu acum le'am descarcat, in seara asta le trimit pe transfer.ro
 
ma bucur ca v-a placut surpriza. :87: Doar nu credeati ca scapati asa usor. :38:
@Ady24. multumesc pentru telefon (inca o data) :32: si pentru poze :D

teoctist link a spus:
Data viitoare o să vin cu Tigrutza special pentru microv.

tu chiar vrei sa scapi de ea :32:
 
Ieri dupa-amiaza, in Timisoara, am avut placerea sa ma vad cu 2 cutremurofani din Timisoara :D Ma bucur ca v-am vazut si ca am apucat sa vorbim un pic. Timpul a fost cam scurt, ce e drept, dar speram ca data viitoare sa fie mai mult. Ii las pe ceilalti 2 participanti sa comenteze un pic, ceva impresii :87:
 
Back
Sus