• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (5)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Dodo nu poate fi mai mult carnat si mai putin ananas pentru ca vrei tu:ack:
Dodo este Dodo unikat :harhar:
 
Dodo nu poate fi mai mult carnat si mai putin ananas pentru ca vrei tu:ack:
Dodo este Dodo unikat :harhar:

:whistling:Stai o tzara c-am ramas in urma...care carnat, care ananas?:harhar::harhar:
 
:ack:pe vremea mea cresteau carnati de cocos in copaci si frunzele de ananas erau pentru ten.:harhar:
cum iti imaginezi ca rezistam eu atatea secole? Cu bere si sticksuri?:harhar:
 
:biggrin:Dodo...ma uimesti din ce in ce mai mult, la frumusetea ta mai ai nevoie de \"frunze de ananas\"?....Ciocul acela maiestuos se intretine cu altceva..:harhar::harhar::harhar:Astazi BERE, BERE, BERE, BERE, BERE....fara stiksuri...bomboane agricole?:harhar::tongue: si daca te tii bine merge si un rubiniu?
 
Pai nu trebuie sa fac fata concurentei?:harhar:
Ma coaferez cu frunze proaspete:harhar:
 
Pai nu trebuie sa fac fata concurentei?:unsure:
Ma coaferez cu frunze proaspete:harhar:

:whistling:Acolo pe unde esti ai si ananas?:harhar: ca de frunze sa ma ierti... ai JUNGLA:harhar::harhar::harhar::unsure:
 
:worthy: sa stii ca n-am uitat de botez...mai am doar cateva zile libere-reincep scoala--asa ca ...:harhar::harhar: Lasata de SEC!!!!!!!:harhar::harhar::unsure::harhar::unsure:
 
Dodo are tot ce vrea:harhar:
Botezul il facem la anul ca esti inca mititel si nu vreau sa racesti:harhar:
 
buna dimineata somnorosilor:whistling::harhar:
 
Tu vorbesti, matusa ?? :harhar::biggrin::unsure::harhar: Eu sunt treaz de la 6 jumate ca sa fiu la servici la 8 :harhar: Asa ca ia fa tu, matusica, cioculetzul mic...ca acum ti-l tai si nu mai poti sa cloncani...:unsure::harhar::worthy::harhar:
 
tu ai insomnii:harhar:dar dodo are nevoie de odihna:angel:
 
:harhar::harhar:
Matusica scumpa, programul meu zilnic de lucru incepe la 8 dimineata. Asa ca nu mai cloncani atata. Ciocu mic imediat ! :harhar::harhar::unsure:
 
:ack:vorbeste frumos cu ultimul dodo samurai:ack:
acum iti fac harachiri:ack:
 
:ack:vorbeste frumos cu ultimul dodo samurai:ack:
acum iti fac harachiri:ack:

:harhar::tongue::tongue:Dodo nu te sinucide...harachiri iti faci singura tie insati:harhar::harhar:
 
este un nou fel de harachiri:harhar:
am inventat eu special pentru cei care ma supara:harhar:
 
Ca tot ziceati de Hancu, sta la cateva blocuri de mine, il vad aproape zilnic cum isi taraie adidasii :harhar: cu cate o sacosa (intotdeauna goala!) in mana.
Aproape ca mi-e mila de el cand il vad asa, abia merge, cu baston.. si singur.. :harhar:
 
Ehei... a pierdut la loteria seismica :harhar:. N-a nimerit. Daca castiga, se imbogatea. Si daca stia putin mai mult, avea sanse mai mari ca la Loteria Nationala :harhar:... Lasand gluma la o parte, e rau ca e singur. Si se pare ca n-a fost asa toata viata. Cati ani are?
 
legat de hancu din ce am inteles de cateva ori de la tv el chiar este profesor de geologie-geofizica sau ceva din respectivul domeniu si chiar a facut niste studii, experimente de-a lungul anilor, care insa nu au avut succesul scontat si pe deasupra l-au mai si tampit. vorba carcotasilor, vergil tampu :harhar::harhar::harhar:

evident ca nu cred o iota din ce spune, dar pe el cand mai apare pe la tv, tot il mai auzi pomenind de o teorie de prin fizica, pe cand altii sunt dusi mult mai rau ca asta. la ei nu auzi decat de vise, premonitii, viziuni, zboruri, mesaje etc, etc, etc. :unsure::harhar::unsure:
 
:harhar::biggrin::unsure: mai ales aia cu zborurile e buna...:harhar::whistling:
Nasico\' ai trecut la sentimente mai putin suicide?
 
v-ati facut de cap fara dodo:crybaby:nici stiri nu am vazut fiindca am adormit:crybaby:
am prins ceva cu rascoala in ferentari si ca gigi becali le plateste datorii iar vanghele nush ce face.

iar a plouat cu mini seisme prin europa iar iepurila a pus cutremurul din banda sea inaintea mea:crybaby:
ouffff ce ziiiiiiiiiiii:crybaby::harhar:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus