• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (5)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Ok. Sper sa nu fim disparut...:ack::harhar:
Tort ???? Vreau si eu...:hypocrite::harhar::harhar::tongue:
 
Tort? A zis cineva TORT?

:tongue::harhar::wink::wink:

nu-i decat ziua Andreilor...dar eu nu fac parte din categoria lor...oricum \"La multi ani\" Andreilor..pe unde o-ti fi voi:tongue::ack:


In rest era o vorba de duh....eu sunt cu berea ..nu cu dulciurile....:tongue::hypocrite:
 
De curand am observat in ceea ce ma priveste o incompatibilitate intre bere si masina. :hypocrite: iar aia fara alcool nu-mi place :ack:
 
Corect. La multi ani la toate Andreele si toti Andreii care prin ce colt se afla...:hypocrite::wink::harhar::tongue::tongue::ack:
 
De curand am observat in ceea ce ma priveste o incompatibilitate intre bere si masina. :tongue: iar aia fara alcool nu-mi place :hypocrite:

exista Taxi!!!!!!:harhar::harhar::tongue:, mandra/sotie/prietena/ altcineva....:ack:
 
Am probleme cu increderea acordata personalului navigant de sex feminin :ack::harhar::hypocrite:
 
Da, si eu sunt prudent fata de femeile soferitze...:ack::harhar::hypocrite: Nu stii la ce sa te astepti...:harhar::harhar::tongue:
 
Si de cand am fost cu un taximetrist care incurca frana cu acceleratia, m-am lecuit si cu ei... doar in caz de emergency :ack:
 
Ufffff! ori bere, ori probleme....sunt cateva mii de taximetristi, Doamne fereste, doar n-or fi toti incurcaretzi de pedale!!!:ack:
 
Ok Alty, iti dau de veste diseara daca am gasit sau nu cartile. In orice caz, acum vreo 10 zile mai erau cateva exemplare. Eu voi trece azi pe la 4 jumate- 5 fata 20 pe la Eminescu, oricum era in drumul meu...:ack::wink::hypocrite:
 
Ok Alty, iti dau de veste diseara daca am gasit sau nu cartile. In orice caz, acum vreo 10 zile mai erau cateva exemplare. Eu voi trece azi pe la 4 jumate- 5 fata 20 pe la Eminescu, oricum era in drumul meu...:ack::wink::hypocrite:

:tongue:thanks a lot:biggrin:, daca nu mai sunt on-line, vorbim mai pe seara
 
Eu o sa mai intru pe net cam pe la 7 si ceva-8 seara...s-o mai spionez un pic pe matusa Dodo...:hypocrite::harhar::harhar::harhar::ack::biggrin:
 
Eu o sa mai intru pe net cam pe la 7 si ceva-8 seara...s-o mai spionez un pic pe matusa Dodo...:hypocrite::harhar::harhar::harhar::ack::biggrin:

la ora aceea sunt la scoala, dupa 9 seara:whistling:, dar las un semn de viata:biggrin:
 
Asa tarziu ??? Si in ajun de Ziua Nationala ??? :ack::whistling::hypocrite:
 
Asa tarziu ??? Si in ajun de Ziua Nationala ??? :ack::whistling::hypocrite:

school all the time, that is it, altii fac si sambata, fara sa aiba importanta data din calendar:biggrin:, totusi de 25.12.2006 respectiv 01.01. nu se face scoala...:harhar:
 
Atunci bafta...:ack::wink::hypocrite:
Eu imi voi petrece sarbatorile in \"libertate\"...munte, si apoi, in Neamt, unde voi haladui de pe 30 decembrie pana pe 2 ianuarie prin zona de munte din Moldova de sus...:harhar::wink::tongue:
 
Atunci bafta...:ack::wink::hypocrite:
Eu imi voi petrece sarbatorile in \\"libertate\\"...munte, si apoi, in Neamt, unde voi haladui de pe 30 decembrie pana pe 2 ianuarie prin zona de munte din Moldova de sus...:harhar::wink::tongue:

Bucovina? Eu am fost vara...eh, ce frumos a fost:whistling:
 
Nu, nu chiar in Bucovina de sus. In Neamt...In Bucovina altadata...:ack::whistling:
 
Ok Alty :tongue: Am cumparat cele 2 exemplare, unul pentru tine si unul pentru Gusteru...:tongue: Erau ultimele 2 de pe raft, poate mai au in depozit, n-am intrebat. :wink::hypocrite: Gusteru, ai si tu un exemplar din carte. O sa i le pasez lui Alty cumva, dar dupa 8 decembrie...:harhar::ack:
 
Spioni afaceristi:ack:
Dodo e sick si face nani:ack:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus