• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (5)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Enescu s-a pensionat in 2000 (a fost si el director intre 1990-2000), din 2000 s-a retras, dar mai vine asa cu juma\' de norma....:ack::whistling::hypocrite:
 
Personal mi se parea mult peste Marmureanu din toate punctele de vedere.
 
Continua odiseea/telenovela cu cablatu\' : :ack::harhar::tongue:
Tipii de la cablu au venit azi dimineata, dar cica nu aveau la ei instrumentu\' necesar, ca tre\' sa dea gaura de 5 cm, si ca azi sau maine vine altcineva, alta echipa sa dea gaura de 5 cm...:hypocrite::whistling: Asta inseamna, clar, ca s-ar putea sa vina pe la sfarsitul lunii...:tongue::ack: Bataia de joc clara....:wink: Pai daca in contract scrie ca prima luna e gratuita, de ce sa vina baietii sa faca treaba acum, las\'sa vina la sfarsitul lunii, ca daca omul nu plateste nimic pe luna asta, nici sa nu primeasca nimic...:wink::ack:
 
La RDS se intampla la fel, doar ca iti calculeaza luna gratuita de cand incepe sa mearga
 
In fine, cica vin maine dimineata la 9 jumate cu tot ce le trebuie...:ack::whistling::hypocrite::whistling:
 
o sa vina cu tarnacopul si mitraliera:biggrin::ack:
o sa te legi la internetul universal asa ca ai grija sa nu iei virusi martieni:biggrin::hypocrite:
 
Azi ma duc sa fac scandal la Astral pe Mihai Bravu 223 !!! Nu se mai poate asa...:hypocrite::ack::harhar::ack::tongue::59::ack::tongue:
Deci !!! Stabilisem si locul unde sa dea gaurile, am inlaturat confuzia provocata de un administrator care habar nu are pe ce lume traieste !!!! Ramasese ca vin azi dimineata sa lucreze pe scara, sa dea gaurile si sa traga cablul. Am luat si semnaturile vecinilor, inca de saptamana trecuta !!!! Si, lovitura de teatru: vorbesc acum 5 minute la telefon cu seful echipei, si cica gauritorii \"specializati\" sunt in alta parte (desi ramasese ca vin azi, stabilisem ieri toate detaliile unde si ce sa faca), si ca vin maine !!!!!!!!!!!!!!! Imi ies din fire, ce mai !!!!!!! Bataia de joc e clara !!!! Oare chiar oamnii astia nu au interes sa isi atraga clienti ????
Intrucat nu am nici un fel de pila sau cunostinta la Astral, nu am ce face decat sa ma duc sa le fac scandal !!!!!!!!!!!! Macar sa ma racoresc !!!!!!!
 
Cred ca daca mai continua situatia asta cu linistea din Vrancea, site-ul nostru o sa devina obsolete. :ack:
 
Pai Alex, iti raspund cu un citat din Enescu: :harhar::harhar::tongue:
\"Cutremurul vine cand vrea el...\" :tongue::harhar::wink:
Asta-i situatia. Cand o sa am in sfarsit netu\'n casa :)hypocrite::biggrin:) o sa va reproduc un material bazat pe studiul de caz despre cutremurul din 1986 si precursorii acestuia...:wink::wink: Deocamdata, insa, trebuie sa ma lupt cu morile de vant...:ack::whistling:
 
Cred ca daca mai continua situatia asta cu linistea din Vrancea, site-ul nostru o sa devina obsolete. :ack:

ne intoarcem la cele pamantesti:whistling:
 
Alty, ma tem ca mie nu prea mai imi e gandul la cele pamantesti seismice, cat mai degraba imi toc nervii cu aia de la astral...:hypocrite::ack::harhar::ack::tongue::sad::ack:
 
Alty, ma tem ca mie nu prea mai imi e gandul la cele pamantesti seismice, cat mai degraba imi toc nervii cu aia de la astral...:hypocrite::ack::harhar::ack::tongue::sad::ack:

iti dai seama ce satisfactie o sa ai cand o sa te conectezi la internet la prividerul Astral?.....Nu-i maine, ca-i poimaine..sa vezi comunicare on-line:whistling:
 
VICTORIE !!!! VICTORIE !!!! :tongue::wink::tongue::wink::cool: Au venit si au facut prima parte, pe scara. Maine pe la 2 jumate-3 vine echipa a doua, si dupa ce instaleaza ce trebuie la noi in apartament, facem proba...:harhar::3::ack::hypocrite::harhar:
 
Hehe... dar ar trebui sa fii si tu acasa cand instaleaza modemul sa poata face o proba
 
Pai normal c-o sa fiu acasa...de asta am si vorbit la telefon cu tipu\' de la cablu...:ack::biggrin::hypocrite:...echipa a doua...:harhar: Maine intre 2 jumate si 3 jumate.
 
Pai normal c-o sa fiu acasa...de asta am si vorbit la telefon cu tipu\' de la cablu...:ack::biggrin::hypocrite:...echipa a doua...:harhar: Maine intre 2 jumate si 3 jumate.

bravo\'s natiune:angel:
 
:ack::biggrin::hypocrite::biggrin::harhar:
 
mi s-a parut mie sau a fost cutremur acum vre-o 15 min?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus