• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Jurnal de (ne)fumator

In orice caz, fumul de tigara contine substante chimice care numai bune pentru celulele plamanului nu sunt, si, de asemenea, acest lucru este dovedit stiintific.
 
Mai stii?
Poate o sa evoluam in niste fiinte care or sa aibe nevoie de substantele chimice din fumul de tigare pentru a trai. Si atunci nu s\'ar mai aplica axioma ta :D
 
Nu prea cred eu sa evoluam, ca specie, catre o fiinta invulnerabila. Ba, din contra...:D :unsure: :unsure:
 
Sorine,
Acum foarte putin timp (cateva mii de ani) eram alergici la lactoza din laptele de vaca...
 
Treaba merge minunat.
Inca mai am simptome de sevraj, dar este din ce in ce mai bine.
Si parca am inceput sa ma si simt mai bine... sau o fi placebo?;)
 
Treaba merge minunat.
Inca mai am simptome de sevraj, dar este din ce in ce mai bine.
Si parca am inceput sa ma si simt mai bine... sau o fi placebo?=))


Grozav ;)
 
dar ar trebui sa nu mai ai simptomele alea... bravo tie, continua!!! ;) =)) =))
 
baieti, nu mai ziceti nimic? cum mai e cu tutunul?
 
;) s-o credeti voi...
Desi eu recunosc ca zilele astea, am profitat de o perioada mai stresanta si am pufanit cateva pipe. Da\' pipe, nu tigari =))
 
si in opinia ta, cam care-i diferenta??? ori pipa, ori tigara, nu-i tot acelasi fum incarcat cu otravuri?;)
 
Punem niste detectivi pe urma lor =)) =)) =)) Sa ne raporteze tot ce fumeaza...;)
 
cind iti spunem noi ca suferi de spionita...;) =)) =))
 
Pentru Bogdan, o propun pe Miss Marple =)) =)) Sa il pandeasca ce face cu tigara ;)
Pentru Alex: Hercule Poirot sau, poate, Sherlock Holmes =)) =))
 
=)) eu mai cochetez cu cate o tigare...
Dar tre\' sa-mi fac curaj si sa incerc iar ;)
 
Bogdănelu\', să înţeleg că nu mai vrei jucăria aia? SAu ţi-ai luat-o deja şi acum te obrăzniceşti la loc?
 
O vreau... dar tentatia de a mai fuma o tigare este MAREEEEEE
 
ia lasa tu tentatia, mai pune-ti si ambitia ;)
 
Back
Sus